Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha egy pasi egy randira egy fekete vagy bordó színű inget venne fel? Tetszene ez nektek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
fekete ing, de ne fekete nacival, nem temetésre mész hanem randira, a bordó az erotika színe, bár nekem nem jön be, akk inkább a feka :)
2012. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, az attól függ. Ha olyan a stílusa, jól áll neki, akkor persze. Bár feketét nem, mert az meglehetősen komor, emellett 40 fokban kicsit bajos is.
2012. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem inkább a lazább, sportosabb pasik jönnek be, még első randin is! Nekem az túl komoly lenne ingben...
2012. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fekete rövidujjú ing, felső kettő gomb ki, egy divatos nem feka farmer és kész is vagy :)
2012. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Imádnám.
2012. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ötösnél a pont, attól én is odalennék.Bár nekem a bordó ing is bejön. Sőt tkp nekem mindegy, csal elegáns ing legyen a pasin. A pólós lazagyerekektől a hideg futkos a hátamon.


24/N

2012. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs egy kicsit meleg ezekhez a színekhez? Biztos senki nem nézne hülyének, ha délután 2 kor egy fekete ingben jelennél meg egy kávézóban, 3 perc alatt olyan pisztolytáskád lesz, hogy az lesz a ciki.
2012. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszene. Akár a fekete ing, fekete nadrággal is.

de nem hiszem, hogy ezt kéne bejátszani nyár közepén 70°C-ba..Mert nem a lányra koncentrálnál hanem, hogy mennyire meleged van.

2012. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem édesmind1, csak könyörgöm, NE rózsaszínt (!!!!!)
2012. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!