Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gázos számotokra lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gázos számotokra lányok?

Figyelt kérdés
Az olyan pasi aki nehezen nyílik meg, és nehezen nyit idegenek felé, a csajoknál nem volt túl sok sikere,de normális rendes és kedves..kort is "Fáradoztok" azon hogy jobban megismerjetek egy ilyen pasit..
2012. júl. 2. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én szoktam, csak sajnos néha belátom (utólag), hogy elvesztegetett idő volt. Neki is akarnia kell megnyílni, két emberen áll.

És a legfontosabb, hogy elsősorban önmagát fogadja el, addig én hiába dolgozok a kapcsolaton. Ezt tapasztaltam.

26/L

2012. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem az lenne a gázos, ha csak azért akarna velem lenni, mert mindenki más ejtette.. nem magam, miatt, csak egy újabb név, lehetőség lennék a listán aki felbukkant.

az hogy visszahúzódó meg nehezen nyílik meg egyébként nem para, egy bizonyos mértékig és ideig.

2012. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy mennyire vagy nagy dumás, ha tiszta sületlenség, amit beszélsz! Attól, hogy visszahúzódóbb vagy, ugyanolyan eséllyel indulsz a lányoknál, mint bármelyik ,,menő arc,, ! Ha meg valakit megakarsz fogni, nem a dumáddal, hanem a személyiségeddel érdemes leginkább! Szerintem :/

19/L

2012. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekem volt ilyen kapcsolatom, pedig megkaptam már, hogy csak a nagy bulizósok jönnek be nekem (erről is ennyit).

Nem vagyok "fáradozós" fajta (úgy értem, fiúk után futkározó), de igenis fáradoztam a megismerésén. Beszélgettem vele, kérdezgettem, érdeklődtem. Megnyílhatott volna.

De (ezt neked írom), neked is akarnod kell. Nem para számomra, és ezt társasági emberként írom!


De ha a kapcsolatodban csak a lány fog "nyitni", te pedig nem igyekszel, akkor bele fog unni, fásulni.

Kicsit én is így jártam, annyira magába volt zárkózva a srác. Aztán persze megkaptam, hogy nekem csak a partyarcok jönnek be. Pedig dehogy, csak velük nem azt érzem, mintha folyton védekeznének valami ellen!

2012. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan lányt akinek van türelme, és akkor nincs gond..
2012. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl. tipikusan a visszahúzódóbb pasik a zsánereim :P.

Persze azért lehessen vele jókat beszélgetni, ha nagyon zárkózott az sem előnyös. De inkább legyen nehezebben megnyíló, mert az exhibicionista, mindigaközéppontbanakaroklenni emberkéket sohasem bírtam igazán... 21L

2012. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.. Kedves első hölgy:


Igazad van, csak az én problémám az hogy az egyik szememre nem látok, és e probléma miatt vagyok ilyen. Nehezen hiszem hogy így is kellhetek egy lánynak..emiatt vagyok ilyen Amúgy 24 éves vagyok, és lassan kezd ciki lenni hogy nem volt még semmi komoly, pedig nagyon vágyom rá és tudok szeretni és odafigyelni, az a fajta régimódi srác vagyok a lányok irányába..

2012. júl. 2. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem ez nem akkora hiba, ha egyébként minden rendben veled. Az emberek gyakran nagyobb hátránynak érzik az ilyesmit, mint amilyen valójában.

Pedig te ettől még lehetsz egy kívül-belül nagyon értékes ember valakinek, hidd el! :)

2012. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De konkrétan válaszolva: engem ez például nem zavarna, ha minden egyéb szempontból jól kijönnék a másikkal. :)
2012. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azt hiszem a második voltam. az én vőlegényemnek egy szörnyű balesete volt, vannak kisebb külső nyomai, és fizikálisan is élete végéig érezni fogja. lélekben meg szintén. emiatt csak jobban ragaszkodom hozzá, nem pedig kevésbé. ne hangoztasd ezt a "hibád", keress ugyanúgy lányt, mintha teljesen egészséges lennél, ha megszeret a lány, ezzel együtt fog szeretni.
2012. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!