Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemista lettem, találtam...

Egyetemista lettem, találtam egy albérletet, ahol egy lány lakik a fiú haverjával. Szerintetek gázos így odaköltözni? Jobb lenne valami olyan albérletet találni, ahol csak lányok vannak? Annyira nem tudom, hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés
Mit javasolnátok, és miért? Ilyen jellegű tapasztalataitok vannak esetleg?
2010. szept. 4. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar hogy egy fiú is van ott,akkor nem gáz.Szerintem gázabb 3lány,mert páratlanul vannak,és egy lehet hogy mindig mellőzve érzi magát.A csajjal legalább csak ketten lesztek,a srác meg lehet hogy megy erre-arra,stb.:)
2010. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a srác nem homár, és nem nyírjátok ki egymást a csajért, akkor nincs gáz.
2010. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én laktam 2 csajjal egy albérletben, életem eddigi legszebb fél éve volt. :)
2010. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En ket pasival lakom egyutt. Tok jol megvagyunk, mindenkinek kulon szobaja van, a furdot be lehet zarni, ugyhogy nem zavarjuk egymast. Csak a konyha kozos, ott szoktunk fozocskezni, meg osszeulni , ha dumcsizni akarunk. Szerintem nem az szamit, hogy fiuk vagy lanyok a lakotarsaid, a lenyeg, hogy rendes emberek legyenek. Ha ugy latod, hogy ok azok, koltozz be nyugodtan.

20/L

2010. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha külön szobák vannak, zárható fürdő akkor mi a gond? Ha igényesek a lakótársak, akkor miért probléma hogy nem csak lány/lányok vannak?


Nemrég kerestem albérletet én is és egyszerűen nem értem, hogy miért van ez a fiúk-lányok "ellentét". Vagyis hogy lány nem lakna egy albérletben fiúval, valaki elmagyarázhatná.

2010. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert az egyetemista korosztályban is vannak olyanok, hogy a szülők beleszólnak, hogy kivel lakj együtt. Volt egy időszak, amikor 2 fiú 1 lány felállásban voltunk az albérletben, és akkor a lány anyukája felhívott direkt engem, hogy "mivel ő lány", ezért tudom, hogy "nem ugyanolyan, mintha fiúval laknánk" satöbbi. Az sem hatott rá, hogy elmondtam neki, én már laktam egyszerre két lánnyal is, tehát tudom, hogy miről van szó...
2010. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat!
2010. szept. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!