Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Hova menjünk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Hova menjünk, mit csináljunk, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés

nos...ugynézki holanp első randim elsza csajszival.

de neten ismertem meg, társkeresőn, szal egészbiztos, ohgy több vasat tart a tűzben.

nemálok jól anyagilag, szal moziba azért nemakrom vinni, meg iylenek, meg nagyon kajára sem akarom emghívni.

may egy üdítőre gondoltam, vmi hangulatos helyen, esetleg séte a parkban, vagy vmi plázában..:)


de sajna mér maga a randi sem biztos..:/


szerintetek?


19/F



2012. júl. 2. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Üljetek a fészbuk elé, úgyis ott éltek
2012. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

vmit kitalálok :)


itt élünk igen, mert senki sme mozdul ki ebbena dög melegben. -_-

2012. júl. 2. 21:48
 13/19 anonim ***** válasza:

nem akarok ráverni 6 ezret. Na ezen nagyon megkaptam. Csavard ki alul és azt verd rá :D


sok sikert;)

2012. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hát de nem...msot 6 ezerért egy k*rva is kiveri, és nemkell csajozni emnni..XDDDDDD
2012. júl. 2. 22:28
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj már annyi logikád csak van, meleg van, sokat se akarsz költeni... tehát mi következik ebből? Persze hogy fagyizni mentek, esetleg süti, esetleg mindkettő.
2012. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

télleggg!!!!!!! ez szembe sme jutott..:DDD

akkor emg is van :D

2012. júl. 2. 23:21
 17/19 anonim ***** válasza:
Veled egyidős vagyok, én is társkeresőről és én is ma randizom:D én fagyizni viszem+dunaparti sétára:)
2012. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
de ez annyira snassz.... na mindegy, biztos nincsenek nagy elvárásaik ha ez a randi jó nekik...
2012. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

vittem volna gyertyafényes vacsorár?!

bocs, de nemvagyok miliomos.

sétáltunk a városba, ésmég fagyit sme kért..XD szal akr volt parazni..:)

2012. júl. 3. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!