Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, régen egy középsuliba jártunk. Ha fel szeretném vele venni a kapcsolatot pl iwiw-en akkor ti hogyan kezdeményeznétek?

Figyelt kérdés
mit írnátok ?
2008. máj. 2. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Probald bevetni a kozepsulit temat. Kerdezd meg, hogy emlekszik e rad, nincs e kedve, vmi sulis talalkozo felet szervezni, en eloszor foleg ilyen temakat javasolok, aztan ha o is akarja kialakulhat barmi.
2008. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy van emlékszik-e a középsulis dolgokra legfőképpen emlékszik-e rád stbstb és a többi jön magától.
2008. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő most még oda jár, most fog érettségizni. Én már egyetemre járok...ötlet ?
2008. máj. 2. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:

16 eve vegeztem a kozepsuliban es en is megtalaltam a soha nem viszonzott nagy szerelmemet az iwiw-en. 2 het gondolkodas utan bejeloltem, minden szo nelkul.

Azonnal visszaigazolt. Egybol tudta ki vagyok. Pedig az erzelmi oldalat nem is ismerte a dolognak. Azota mar tudom, o sem volt irantam kozombos. Csak rosszkor, nem a megfelelo idoben talalkoztunk.

Szoval csak jelold be. Ha visszaigazolt, onnan elindulhat a dolog.

Ha mentek valahova baratokkal esetleg elhivhatod stb...csak lazan es ugyesen!

2008. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

már visszaigazolt :)


csak az üzenetben nem tudom mit írjak

2008. máj. 2. 15:37
 6/10 anonim válasza:
Nézd, nekem van egy ötletem: a lényeget írd benne. Hogy szeretnéd megismerni közelebbről. A mellébeszélésnek semmi értelme, úgyis tudni fogja mi áll a háttérben. És ha épp nincs senkije, akkor ne habozz! Talán pont te vagy az, akire vár! Sosem tudhatod! Légy bátor! Sok sikert!
2008. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
körítésnek mit lehet írni a "meg szertnélek ismerni" mellé ?
2008. máj. 3. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress valami témát, amiről szerinted szívesen beszélne, vagy közös Bennetek. Képei, hobbik stb., légy kreatív, mert ez a "meg szeretnélek ismerni" nem feltétlenül elég! Hajrá!
2010. márc. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy az egyetemen egy fontos házi dolgozatot kell készítened, amihez sürgősen szükséged lenne egy tizedikes és egy tizenkettedikes kémia-matek-biológia-fizika stb. (válassz valamit) tankönyvre.Te a tiédet ami volt kölcsönadtad az ország másik részében (írj valami helységnevet) élő haverodnak, aki -állítólag- egy buli után leöntötte piával és nem valószínű hogy vissza fogod kapni, a könyvtárban már jártál, onnan elhordták a többiek, teljesen kétségbe vagy esve, és egy közös lányismerősötök (neked közelebbi, neki távolabbi, hogy ne tudja leinformálni) vagy a hugod (ha van hugod és ismerik egymást) ajánlotta őt, hogy ő tud segíteni és kölcsön tudja ezeket adni neked pár napra. Valld be neki, hogy szégyenled magad, hogy ezzel kell zavarnod, de 1 hét múlva le kellene adnod a dolgozatot és nincs kihez fordulnod.Kérd meg, hogy segítsen neked és adja oda kölcsönbe, és írd meg hogy a szívességét majd természetesen honorálni fogod valamivel.


Ennyi, és ebből akár még személyes tali is lehet...(Ha azt mondja segít, következő üziben elkéred a telefonszámát, taliztok, hozza a könyvet, dumáltok, vársz pár napot, visszaadod a könyvet, megint dumáltok, stb.)


Kamuzz egy kicsit!Szerepjáték az egész!!!

2010. márc. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki?:)Még mindig kell segítség?
2010. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!