Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy zárkózott lány mit tehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott lány mit tehet annak érdekében, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy elég szigorú szüleim vannak,így bulizni nem hiszem,hogy elengednének és nem is szeretnék elmenni ilyen ivós helyekre,mert nem az én asztalom!

Elég sokat vagyok itthon meg a régebben tanultam egy csomót,aminek meg is lett az eredménye, nem vagyok buta.

Csak valahogy félek a nagyobb tömegtől,eddig inkább egyedül szerettem lenni,de ezen most változtatni szeretnék!A barátaim viszont nem hiszik el rólam,hogy zárkózott vagyok!

Ti milyen helyeket javasoltok? És mit tehetnék még?

(L/18)


2012. júl. 4. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is írnál várost? :)
2012. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
óóó,lesznek itt jelentkezők hamar,mint minden más ilyen kérdésnél:D
2012. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sokan ilyenek hidd el .. pasik között is akad 1-1 ilyen. Ez nem óriási gond. Ha akarsz akkor megtudsz nyilni és ha normális társasággval vagya akkor szerintem szülők is engednek :) 16/F
2012. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok vele
2012. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 yugym ***** válasza:

Üdv

Én is ilyen voltam sosem voltam buliba meg ilyenek amikor meg elmentem rittig rosz társaság volt és egyből kiábrándultam belőle nem az én asztalom xd

De nagyon sok hely van ahol lehet ismerkedni nem minden csaj bulizós tipus . A másik meg 18 vagy te alakítod lassan az életed a szüleidnek már nem sokáig van döntő szava ....

2012. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!