Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes randivonalak? Igazam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes randivonalak? Igazam van? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim szerint 3 típusú férfi regisztrál és próbál ismerkedni netes randivonalon.


1. Huszonéves srác, aki olyan csóró, hogy nincs pénze buliba/szórakozóhelyre/stb. járni és ott felszedni egy lányt.


2. Harmincas-negyvenes pasas, jó egzisztenciával, sok pénzzel keres egy 20-25 éves lányt d*gni. Olyan helyekre nem jár, ahova ezek a fiatal lányok mennek ismerkedni, mert az már neki ciki pl.: Bed Beach, White Angel stb.


3. Olyan ronda/igénytelen/modortalan, hogy a való életben esélye sincs egy normális nő érdeklődését felkelteni.


2012. júl. 4. 15:52
 1/10 okoska31 ***** válasza:
100%

4. verzió: elfogadta, hogy a net is csak egy ismerkedési helyszín, mint a buli. a folytatást meg személyesen képzeli el.

egyébként teljesen normális és azért sem jár buliba, mert nem részeges csajokat akar felszedni/nem szeret bulizni.


No?

2012. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek!
2012. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Látom debreceni vagy :) vagy Debrecenbe szoktál bulizni :)
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4. Teljesen normális férfi, aki a netet ismerkedésre is használja. ;-)
2012. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyetértek. Meg azt sem értem, akinek a farka a profilképe.

21/L

2012. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:

Elsonel a pont!

Egy kicsit kifakadtam a multkor. A legtobb csajnal akinek megneztem az adatlapjat oda van irva hogy imad bulizni. Akkor miert nem ott ismerkedik??

Hetvegen van csak szabadidom akkor inkabb csaladot es a baratokat reszesitem elonyben nem partyzok!!!

Ha nem lenne net nem gyakorlatilag nincs lehetosegem az ismerkedesre.

De kedves kerdezo miert van olyan erzesem, hogy neked a masodik kellene csak tartos kapcsolatot akarjon...

2012. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, én netes társkeresőről nősültem, és már hat éve boldogan élünk.


Én egyszerűen azért használtam ezt a módszert, mert a környezetemben úgymond kimerültek a lehetőségek: az összes olyan lány, aki tetszett volna, már foglalt volt. Én meg nem vagyok a kapcsolatszétbombázós fajta - SEM PEDIG a buliba járós. Magukat a sárga földig leivó, tücc-tüccre riszálós agyatlan pi****kkal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni, rohadtul nem tudnak érdekelni. Az utcán találomra leszólítgatáshoz pedig egyszerűen nem volt türelmem. Lehet, hogy jól néz ki, de ha aztán kiderül, hogy nincs mögötte tartalom, akkor tök feleslegesen erőlködtem - és ha időközben netalán én viszont megtetszettem volna neki, akkor még őt is feleslegesen gyötörtem.


Ezzel szemben a netes társkeresőknek megvan az a nagyon nagy előnye, hogy rögtön a tartalomra lehet keresni: olyanokat, akiket ez meg az érdekel, ilyen és ilyen a világnézetük, így is így gondolkodnak, stb. . Nem kell hatezer lányt kivallatni mindenféle témákról, hanem ott van minden egy pillanat alatt áttekinthetően, így senkinek nem kell felesleges köröket futnia. Megnézem, melyikek szimpatikusak, írok nekik, és ha kölcsönös a szimpátia, találkozunk. Ha élőben is kölcsönösek az érzések, akkor meg már mehet minden a maga útján.


Szóval röviden: nagyon egy idióta tévképzet az, hogy neten csak a lúzerek ismerkednek. Nem mondom, lehetnek ilyenek is, de NEM CSAK. Mert ott vannak pl. a hozzám hasonló céltudatos keresők, meg azok is, akik, ahogy első is remekül megfogalmazta, egyszerűen csak egy újabb színteret látnak a netes társkeresőkben, és nem látják okát, hogy ugyan miért ne élnének vele.

2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is az első hozzászóló véleményén vagyok...főleg kisebb településeknél/városoknál a partyhelyekre olyan csajok járnak, akik minden hétvégén oda járnak, és mindenkivel elmennek..nyilván néha jó egy ilyen egy éjszakás kikapcsolódásnak, de komoly kapcsolatot nehéz partyhelyen találni...sokkal kézenfekvőbb valami netes oldalon először kicsit megismerkedni, aztán persze első találkozó lehet egy partyhelyen, de biztosabb előtte lebeszélni, minthogy valakihez csak odamész, hogy van-e pasid..
2012. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonlóak a tapasztalataim, úgyhogy egyetértek a Kérdezővel.
2012. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9., akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Nézz utána, hogy melyik típushibában ismersz magadra: [link]

Próbálkozz újra, a leírtak figyelembevételével.

2012. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!