Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor itt küldtem képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor itt küldtem képet magamról, sok lány javasolta, hogy kicsit hosszabb hajat növesszek. Most megtettem, igaz dögmelegben jobb szeretnék kopasz lenni, de hátha így majd jobban bejövök a lányoknak. Tényleg ilyen sokat számít a frizura lányok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kepet kerunk
2012. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha neked az számít amit idegen lányok gondolnak, akkor pont az nem lesz meg benned ami vonzó:a saját személyiség.
2012. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez embertől függ. nekem nem fontos nekem inkább a test de van akinek a haj a legfontosabb
2012. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ooo te szent ég! Ha azt írták volna, hogy metéld körül magad, megtetted volna??

Nyugodtan vágasd le a hajad picit kisebbre, ha helyes vagy rövidebb hajjal is az vagy, ha meg nem nyilván nem...

2012. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sokat számít igen... de a lényeg hogy te jól érezd magad vele... én is voltam már lány létemre nagyon tüsis hajú (egy műtét miatt) meg fél hosszú hajú de egyik sem "én voltam" annak ellenére hogy sokan dicsérték a rövid frizurám... most majdnem fenékig érő fekete hajam van... és imádom, mások annyira nem :D de nem érdekel
2012. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Képet kérek!:) Pont olyan vagyok,hogy hajra megyek,vagyis arra vagyok a legkényesebb egy srácon,a belsőn és az ápoltságon kívül.:D
2012. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy jól álljon neked és kész. Hiába van hosszabb hajad, ha hülyén áll.
2012. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyílván azért mondhatták, hogy inkább növesszen meg, mert a rövid állt hülyén. Elég nagy orrom van egyébként a fejemhez, arcomhoz képest.
2012. júl. 4. 23:22
 9/13 A kérdező kommentje:

Olyan vastag, fura alakú, ronda orrom van, mint ennek a színésznek.


[link]

2012. júl. 4. 23:24
 10/13 anonim ***** válasza:
TRUFA!! amúgy Dominic Monaghamnak hívják, nem Lost Charlienak :D amúgy igen, szerintem sokat számít, bár én fiú vagyok.. a frizura azért sokat el tud árulni valakinek a stílusáról :) és mondjuk egy kopasz faszit nehezen képzelnék el egy Bob Marley hajával vetekedő raszta lányt.
2012. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!