Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor itt küldtem képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor itt küldtem képet magamról, sok lány javasolta, hogy kicsit hosszabb hajat növesszek. Most megtettem, igaz dögmelegben jobb szeretnék kopasz lenni, de hátha így majd jobban bejövök a lányoknak. Tényleg ilyen sokat számít a frizura lányok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 19:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ha nem lenne ilyen fura, ronda orrom, akkor szerintem mrá nőm is lehetne vagy csak túl parázom ezt a dolgot? De tényleg a külső a lényeg manapság, én elég nagy bajban vagyok, nem vagyok valami jó pasi féle.
2012. júl. 5. 00:15
 12/13 anonim ***** válasza:

az önbizalmaddal van baj, nem az orroddal.

“All The Woulda-Coulda-Shouldas

Layin' In The Sun,

Talkin' 'Bout The Things

They Woulda-Coulda-Shoulda Done...

But All Those Woulda-Coulda-Shouldas

All Ran Away And Hid

From One Little Did.”

2012. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ma 14:50


Igen, azzal is, de épp amiatt lettem ilyen önbizalomhiányos, mert sosem éreztem, hogy húde jó pasi lennék. Sőt volt egy lány, aki beszólt, hogy mekkora orrom van, szóval ezek után is azt mondod, hogy nem az orrom az oka, hogy nem tetszem a lányoknak?

2012. júl. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!