Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon helyes, de nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon helyes, de nagyképű is. Érdemes vele randizni?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn ismertem meg a srácot. Nagyon helyes, sok pénze van, ezért gondolom rengeteg nő akad neki. De van vele egy nagy baj. Amiket ír, azok alapján rettenetesen nagyképűnek tűnik. Én egy szolid lány vagyok, fiatalabb nála és gazdag sem vagyok. Szerintetek lehet ebből valami, vagy már találkoznom is felesleges vele? Volt már valaki hasonló helyzetben?

21/L



2012. júl. 4. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
röviden: fölös
2012. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha szereted hogy csak szexre kellesz valakinek akkor igen
2012. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mit szeretnél vele? komoly kapcsolatra nem hinném, hogy a legmegfelelőbb személy lenne. a pénz ennyit számít? nagyképű emberekkel nagyon nehéz, én szörnyen érzem magam velük. nehéz egyenlő feleknek maradni.
2012. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Akármit írunk, találkozni fogsz vele, mert egy lányt se zavar az, ha a fiú nagyképű. Ellenben a jó külsőre és a pénzre mind buktok.
2012. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, bizony. Csak időpazarlás lenne. Hagyd meg őt a hasonszőrűnek, aki csak játszadozni akar vele.
2012. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4-es, nagyon pesszimista vagy. Ilyenkor úgy érzem, savanyú a szőlő.
2012. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem számít a pénz. Azt csak azért írtam le, hogy jobban el tudjátok képzelni a srácot.

Én komoly kapcsolatot szeretnék. Az, hogy helyes, az nyilván tetszik.

Én is úgy érzem, hogy ez már eleve halott ügy. De akkor ha találkozok egy helyes és gazdag sráccal, akkor egyből azt kellene gondolnom, hogy csak szexre kellek?

2012. júl. 4. 21:19
 8/17 Csegi89 ***** válasza:
100%
Szolid kontra nagyképű - el leszel nyomva, de nagyon csibém. Az, hogy helyes és sok pénze van nem kellene, hogy ok legyen egy randira.
2012. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kérdező 7-es válaszodra: nem nem kell, csak ha nem vagy te is gazdag, nagyon szép és pofátlan, akkor nem sok esély van, hogy megállsz abban a kapcsolatban
2012. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Találkozz csak vele, legalább a jövőben megtanulod becsülni a szerényebb anyagiakkal rendelkező, de hűséges, kedves embereket.


Mi a f@szomat hordok itt össze! Találkozz vele, és mikor kivág a g@cibe kutyának se kellesz mert a hírek a szél szárnyán repülnek.

2012. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!