Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik nektek egy srác vagy akár szerelmesek vagytok belé és közben neki fogszabályzója lesz, akkor mi a helyzet veletek?

Figyelt kérdés
Úgy hallom pár embertől, hogy szerelmes belém egy szép lány, de nekem most lesz fogszabályzóm 27.-én és már egy ideje nem is beszélgettem vele inkább, mert nem tudom hogyan fog reagálni és inkább meghátráltam.:/ Ilyen helyzetben ti hogyan viselkednétek?

2012. jún. 13. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor leszarja szerintem.
2012. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én nem véleményem szerint nem állna túl jól..:S
2012. jún. 13. 21:56
 3/10 A kérdező kommentje:
én véleményem*
2012. jún. 13. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes beléd, akkor teljesen mindegy. Engem legalábbis nem zavarna. Ha kell, hát kell. 21L
2012. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó azért vsn, hogy szebb fogaid legyenek. Ha ezt nem érti meg az már az ő baja

14/L

2012. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

neme alul volt csak fogszabályozóm, és volt, aki egy évig észre sem vette.

De a szerelemem is jól kezelte, a lányok pedig alapból toleránsabbak, nem lesz gond.

2012. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
engem egyáltalán nem zavarna, sőt... ;) 17/L
2012. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és van fogszabályzóm, van barátom, egyáltalán nem zavarta amikor feltették. Nem okoz gondot semmiben (csókolózáskor nem is érzi)

Viseld büszkén, gondolj arra, hogy milyen szép 24 karátos fogsorod lesz:) Találkoztam olyan lánnyal is, akinek külön bejönnek a fogszabis fiúk, aranyosnak tartja őket. Engem sem zavarna, az igényesség jele!


24/L

2012. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nem minden embernek egyforma az ízlése és ki tudja hogy ő mit gondol..:/ amúgy köszi a bíztató válaszokat:)
2012. jún. 13. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem ízlés kérdése, csak egy átmeneti állapot, egy piszok drága esztétikai korrekció, légy büszke rá, hogy pénzt, időt és a húzásokkal járó kellemetlenséget áldozod rá. Mindenképpen értékelendő, hogy a tökéletességre törekszel!

Emiatt biztos, hogy nem fogsz kevésbé tetszeni neki, szerintem egy csúnya fog visszataszítóbb mint a fogszabályozó!

2012. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!