Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác 18 éves múlt! én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelin kérdése:

Van egy srác 18 éves múlt! én 3 évvel fiatalabb vagyok tőle?

Figyelt kérdés
egy faluba lakunk csak mi 2 utcával feljebb vagyunk! Ha találkozunk az utcán például boltbamenet vagy csak ugy találkozunk véletlenül akkor addig bámul mig elnem kacagom magam! De soha nem szol semmit! Facebookon meg állandóan ir ott állandóan tud irni de ha találkozunk akkor miért nem szól semmit?
2012. júl. 5. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mert félénk és zavarban van, miért nem fogjátok fel hogy néhány fiú nem olyan macsó bunkó, hanem értelmes és kedves meg szerény
2012. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát elég nyomi lehet akkor ha csak fácsén tud írni, én hagynám, legalábbis amég nem szól hozzám
2012. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor most mit tegyek?
2012. júl. 5. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom nagy a kor különbség
2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 év nagy korkülönbség? na ne röhögtess...


am úristen... mint én 14 évesen... hozzá nem mertem volna szólni egy lányhoz xDDD Menj oda hozzá egyszer, és ha leblokkol akkor hagyd sztem :/ Vagy összeszedi magát és becsajozik, vagy nem!

F18

2012. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszi...:-D
2012. júl. 5. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te!
2012. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak félek milesz hogha kiröhög mert nem akar tőlem semmit? Akkor én a földig fogok süllyedni szégyenembe!
2012. júl. 6. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!