Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka annak, hogy megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak, hogy megtaláljuk a hozzánk illő párt? Úgy értem a tudatos keresés vagy a váratlan pillanat hozza el számunkra azt az embert, akit már régóta keresünk? 21/L

Figyelt kérdés
Csak azért kérdeztem, mert, ha keresek, ha nem, a pasi jelölt nincs sehol, szóval ez így már rossz.
2012. júl. 5. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Asot! Ha én szólítok le valakit vagy írok valakire többnyire az lesz a véget, hogy passzív lesz a srác, mert nem érdeklem vagy mit tudom én. Kicsit fura dolgot tapasztaltam a kezdeményezéssel kapcsolatban. Ha nem kezdeményezek az is baj, mert lemaradok a jó lehetőségről, ha kezdeményezek, akkor meg azért gáz, mert túl nyomulós vagyok. Csak én tapasztalom ezt vagy más is?
2012. júl. 5. 21:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Ebben a kezdeményezős dologban tényleg lehet valami amit írsz, már csak magamból is kiindulva. Volt pár lány aki kezdeményezett, és még külsőre is nagyon szépek voltak, csakhogy az a tény, hogy ők kezdeményeztek olyan furcsa érzéssel töltött el, így részemről nem lett belőle semmi. Mai napig nem értem magam e miatt...
2012. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bocsi de ha nem szerelmet keresel akkor szexre vágysz?
2012. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló! Én nem egyéjszakás kalandot keresek, hanem komoly kapcsolatot. Tisztában vagyok vele, hogy nem fog az ölembe hullani és nem is szabad görcsösen keresnem, csak elegem van abból, hogy se a való életben sem a netről nem találok olyan pasit, akivel tényleg kölcsönösen megértenénk egymást. Másnak meg pikk-pakk összejön egy, miután az előzővel szakított. Ismerek olyat, aki az első szerelmével van együtt 3 éve és olyat is, aki már 5-6. sráccal járt már, de még mindig nem volt komoly kapcsolata, szóval biztos szerencse is kell az ilyenhez.
2012. júl. 5. 21:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem kellesz a fiúknak, mert látszik, hogy értelmesebb vagy és nem a nagyszájú, mindenkinek beszólogatós. Ugyanis nem is egy ilyen nagydumás, központ, vezér lányt ismerek, aki kövér, csúnya, szemüveges és szebbnél szebb hapsijai voltak. Csak néztem, hogy ennek hogy lehet ilyen fullos szép fiúja, amikor a külseje alapján örülhetne, ha egyáltalán lenne párja. De tudod az ilyenek titka, hogy ritka nagy önbizalmuk, életkedvük van és szájuk is mellé. Be nem áll a pofájuk, bárkinek bemernek szólni és sok fiúnak bejönnek az ilyen típusok, bár nekem nem, én mindig rosszul éreztem magam ilyenek mellett, én inkább a félénkebb, csendesebb, értelmesebb, érzelmesebb típusra bukom.
2012. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ASOT ***** válasza:

Ez, hogy passzív lesz a srác meg egyebek amit írtál, ez nem mindenkinél fordul elő! Az egy általánosításos cuccos.

Max az lehet csak gond de az sem mindenkinél, ha esetleg nagyon nagyon nyomulós vagy nagyon tapadsz , levegőt sem hagysz neki, avagy...elkezdesz a volt kapcsolataidról beszélni, hogy kivel mi volt vagy kivel mi nem volt....


De alapból, az h egy nő kezdeményezzen azzal nincs semmi gond. Max valamit elrontasz vagy túlzásba viszel, vagy épp az ellenkezője és nem beszélsz semmit, avagy csak általános dolgokról h milyen az idő.


De ez attól is függ mennyire értelmes az illető akit kifogsz....


Azt akinek megengeded , hogy veled lehessen azt meg kell ismerned.

2012. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is igy vagyok vele... nincs sehol ..de ha éppen van jelölt akk elcseszek mindent és bénázok....tehát akk sincs olyan mintha nem lenne mert végére semmi nem jön össze..sztem is mázli kell hozzá... Sztem a kezdeményezés a pasi dolga...meg am se vagyok az a kezdeményezős típus....
2012. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!