Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenkinél ilyenek a piszkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinél ilyenek a piszkos anyagiak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt megyünk csomó helyre mindig én fizetek 1x fordult elő, hogy ő fizetett meg strandon a belépőt a sajátját. Picit zavar hogy én heti 2x-3x viszem mindenhova és ő még egy csokit sem vett névnapomra nem bunkóság ez?
2009. júl. 10. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem de.. az általános az h mindíg visszahívjuk a másikat
2009. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is. én legalábbis nem szeretem ha nekem mindent fizetnek, nem is szoktam hagyni. az meg végképp bunkóság, hogy ajándékot sem vesz neked.
2009. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy véleményen vagyok az előző válaszolókkal. Bunkóság egyik is, másik is. Hogy még névnapra sem kapsz semmit... hát jól kifogtad ezt a lányt.
2009. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem mindig abból volt vitám a pasikkal, hogy az első időben föleg amig nem tudom hová vezet a kapcsolat én szeretem a számla rám eső részét rendezni. Énis őis fizetésből él, és nem várom el hogy meghivjon. Hosszutávon jó megoldás az hogy egyszer ő egyszzer én, de nem szeretek "adós" maradni.
2009. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem is mindig meghívott az exbarátom, aki kőgazdag volt, zavart is nagyon, mert én még úgy is alig tudok megélni, hogy az egyetem mellett dolgozom, és sose tudtam meghívni semmire. Amúgy első randin úgy szokás, hogy a pasi fizet, de utána a többin már illene a csajnak is fizetni.
2009. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
ez komoly?:O Nekem eddig 2 komoly kapcsolatom volt és SOHA nem engedte egyik se hogy bármit is fizessek... mindig mondta é smindig az volt a válasz hogy nem, ne alázz meg stb. Én most a válaszaitokon teljesen meglepődtem... én is kellemetlenül érzem/éreztem magam mindig és mondogatom mai napig hogy engem nem kell eltartani de még a fiú barátaim se engedik hogy fizessek. Sőt megsértödnek ha fizetni akarok... akkor most mi (lenne) a normális?
2009. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jaaa és bocsii elfelejtettem a te kérdésedre válaszolni, az tényleg bunkóság hogy névnapodra egy csokit sem kaptál. Én rendszeresen meglepem valamivel a barátom, kis csoki vagy valami amit szeret. De azt hogy máshol neked kéne fizetni... azt nem tudom:S
2009. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

én símán megmondanám neki, hogy "múltkor én fizettem, most te jössz" :)


biztos, hogy ez "barátnő"? mert nálam másról szól a barátság

2009. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nagyon sokáig a barátom fizetett, azaz nemolyan nagyon sokáig, kb egy évig. addigra enyhült meg, h mostmár énis had fizessek végre vmit :D

mostmár ált felesben csináljuk a dolgainkat, pl ha mozivan akkor mondjuk ő megveszi a jegyeket, mert neki mégmindig gáz, ha énfizetek úgy amikor ő is ottvan :D de utána odaadom neki mindig a rámeső részt.

demopndjuk ilyen popcorn, kóla ügyben már úgy, ahogy jön. akinek eszébe jut, az veszi. ált felváltva jut eszünkbe, szal nincspara :D

több mint 3 éve vagyunk együtt, még mostis megszokott hívni, pl egy kapucsínóra, vagy ilyesmik, én nemszoktam viszonozni, mert az nemszereti:D viszont szoktam neki venni mondjuk csokikat cserébe :D

2009. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Hát majd meglátjuk nem csinálok belőle nagy ügyet, de talán nem ő az igazi....nem e-miatt persze:-)

2009. júl. 10. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!