Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik egy része miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy része miért nem mer a lányokhoz közeledni? Mitől félnek?

Figyelt kérdés
Pedig a legtobb lany nem harap. Nagyon rendesek. Akkor mitől tartanak? Mert a legtobb pasi csajozik es arat a lanyok kozott. Akkor miert maradnak ki sokan ebbol az elmenybol?
2012. júl. 6. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert félnek a visszautasitástól vagy attól hogy kinevetik őket. Vagy egyszerüen csak visszahuzodó tipusba tartoznak
2012. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kinevetik? Csak nem.
2012. júl. 6. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
a párnanaci punci koboldtól
2012. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem van olyan csaj aki képes kiröhögni a srácot aki közeledik csak azért mert a srác izgul hogy mit mondjon lehet véletlen valami hülyeséget mond vagy nem éppen a szuper helyes kategoria és a csajnak nem jön be elöfordul hogy kineveti ezzel rombolja a fiu önbecsülését megalázza és többé nem is kezdeményez senkinél egy rossz tapasztalat után ami nagyon beleég
2012. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre,hogy a selejtnek van a legnagyobb önbizalma.
2012. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mar minden pasit utasitottak el. Megsem zuhantak magukba es probalkoztak sorra. Egyszer majd csak sikerul. Volt olyan.ismerosom aki buliban volt, hogy 20 lanyhoz ment oda es 19 elzavarta, de egy mindig felvette. Ezt minden buliban megcsinalta es mindig vol 1-1 csaj neki. Akkor ok miert nem.zuhannak magukba? Aki magaba zuhan ennyi miatt, annak nem kellene pszichologushoz fordulnia?
2012. júl. 6. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Na vajon miért? Amíg odamentem lányokhoz, akkor sem értékelték, egyik kedvencem, amikor egyenesen kigúnyolt alány, úgy, hogy még meg sem tudtam szólalni, épp, hogy csak megközelítettem őt és a barátnőit. Szóval azóta nem si kezdeményeztem, mert a lányok úgyis csak kinevetnek, kigúnyolnak, megaláznak és igazából nem érdemlik meg, hogy értük beégessen magam. Egy éve még tele voltam reményekkel, boldog voltam és szerettem a lányokat, de mára már látni sem bírom őket, minél szebb, annál veszélyesebb. Jobb lesz nekem egyedül, engem nem szerethet senki, mert fura orrom van és nagy. Emiatt gúnyoltak ki folyton vagy nevetgéltek ki a hátam mögöttt a lányok. Nem kellek én egynek sem. Miért nincsenek rendes lányok, miért ilyen szörnyetegek mind?
2012. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

belulrol eles a punci,faj amikor dugunk

a punciban van egy kbold aki minde1 es kihuzas elott megharapja a makkunkat

2012. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A csajok pedig szwretik a nagy orru pasikak, lsd Adrian Brody.
2012. júl. 6. 20:16
 10/10 anonim válasza:
Én nem félek tőlük, de egynek sem kellek :) . Még barátként sem.
2012. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!