Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek randizzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzak vele?

Figyelt kérdés
A srác egy focista Magyarországon. Elhívott randizni, egy éjszakás kaland lesz belőle szerintem, de azt mondták páran hogy barátnője van. Nem tudom elhigyjem-e mert lehet csak féltékenységből mondták, de ha elmegyek és később kiderül mégis van valakije?
2012. júl. 6. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána valakitől aki jol ismeri vagy valami. De szerintem menj el és meg fogod tudni mit akar konkrétan ha csak szexet akkor valoszinüleg van valakije ha nem akkor valoszinüleg nincs
2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne hagyni, hogy első randin minden megtörténjen és akkor van időd kideríteni, hogy tényleg komolyan érdekled őt, vagy csak "azért" akar találkozni.
2012. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt. Ha nem akarsz kaland lenni, akkor ne feküdj le vele az első randin. Menj el a randira nyugodtan, beszélgessetek, érezzétek jól magatokat, csak a végén ne menj fel hozzá. :)
2012. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ha kurni akarsz nem mindegy, hogy van e nője?

2. Ha nem akkor meg ugyse hagyod magad megdönteni, ergo idővel kiderül, nincs mitől aggódni.

2012. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!