Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg eltűntek a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eltűntek a kedves normális lányok Győrből?

Figyelt kérdés
Komolyan amerre nézek, ribiket látok... És nem azért mert olyan körökbe mozognék... Tényleg nemtalálok 1 aranyos lány 16-19 év között aki rendes és még szép is... V hát biztos van csak már annyira ritka... Mi ez az elk*rvásodás lányok?

2012. júl. 7. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap halt ki az utolsó példány is.
2012. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy foglaltak. Legalábbis itt Debrecenben ezt tapasztalom folyton. :)
2012. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát énis.. majdnem minden renes csajnak van pasija, és sok meg ilyen nyüzge kis páwag*cikre bukik...
2012. júl. 7. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, néha arra járok, de nekem is van már barátom:)

És a győri lányok valóban nagyon nagyképűek, ahogy észrevettem. Én kisebb városban élek, de az itteni ribancok semmik, az ottaniakhoz képest.

2012. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a tapasztalatom sajnos nekem is az,hogy nagyképüek,bár ez egy 10 évvel ezelőtti tapasztalat.
2012. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
komolyan igy hozzászól az ember 1 csajhoz az utcán v buliba és ugyviselkedik mintha vmi kib*szott hercegnő lenne... pedig mégcsak rosszul se nézek ki.. szal nemazért.. csak azthiszi h ő mindenek felett áll
2012. júl. 7. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg! Mekkora sz@r már hogy egy 200 ezres városban és egy min 300 ezres agglomerációban egyetlen normális lány sincs!

Tényleg nem veled van a baj!!! :D

29F

2012. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne izgulj, szeged környékén se jobb a helyzet. a baj ott van, hogy már 16 csajnál is el vagy késve, bár nem tudom hány éves vagy, én a héten lettem 20, és ez a bajom nekem is. nem törvényszerű, de elég gyakori, például van egy ismerősöm(csaj), aki tényleg az a tipikus olyan, hogy nem úgy nevelték, hogy odadobtak neki szülei egy 5ezrest, és menj amerre akarsz, hanem szigorúbban. 2 éve van barátja, és tényleg elvannak, mert a fiú is igényes, és időben rátalált úgymond. most a csaj 16 éves, fiú 19. szóval foglalt, és mivel az olyan csajok nagy része, akik 16-17 évesen már nincs ilyen kapcsolatuk, azok inkább partyznak, plusz minden második héten mással vannak...legalábbis én így látom. a baj nálam csak ott van, hogyha én 20 évesen inkább egy 14-15 éves lányra vágyok, az nem teljesen normális...
2012. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van :)
2012. júl. 8. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:

tegnap 23:54


Miért ne lenne normális ha az a 14-15 éves már formás és szexi is?

2012. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!