Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki normális, nem bűn ronda, és egyedülálló? Ugyan mutasson már valaki egy ilyet! Csak felbasz, hogy minden csaj dobálózik azzal, hogy minden faszi direkt a ribancokra bukik.

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyennel randiztam tegnap:) <3
2012. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
I'm here:)
2012. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Ne pattogj, akinek nem inge...
2012. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megtalálni..


Tudod a r.bancok elnyomják őket, másrészt meg a normálisak valamilyen szinten így vannak vele, mint mi, hogy a fiúk csak játszanak stb.

2012. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Van olyan lány. Szerintem.
2012. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Diavolino44 ***** válasza:
Valamilyen szinten egyet ertek, ezert probalok lejjebb adni az igenyeimbol, kompromisszumokat kell kotni ez van!
2012. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%

Ha felb*sz, az nem a csajok hibája, és nem a palik hibája. Én röhögök a tudatlanságon, mert aki ilyet mond az nem lát. Értem szinte bármilyen nő eldobná a barátját ezek közül, de inkább letagadják. így még felelős vagyok értük, mert én a tökéleteset keresem, és nem állapodom meg, amíg nem találtam. Szerencse, hogy a tudatosságom maga hozta meg ezt a rendkívül erős vonzalmat a nők irányából, mert sok kapcsolat dőlt volna feleslegesen romba miattam.

Majdnem az összes lány ilyen, akikkel randizom. Az ilyenek, amit írtál pedig elmegy a fülem mellett, és el is köszönök utána.

2012. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Itt vagyok,a barátaim szerint normális vagyok,nem vagyok bűn ronda,és egyedülálló vagyok.
2012. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok a közelemben.
2012. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam 21 éves koromig (most már menyasszony vagyok). Az egyetemen és a koleszban is csak olyan lányok voltak kelendőek, akik könnyen adták magukat...

És a "normális" fiúk is az ilyen lányokkal álltak csak le...Vagy foglaltak voltak.

2012. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!