Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végleg eltüntek a normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg eltüntek a normális pasik?

Figyelt kérdés
Már minden pasi olyan hogy rámír facen hogy járunk..?! Semelyik nem küzd már azért a lányért akibe tetszik/szerelmes .. mindenki csak a nyakukba esik a fiúknak.. anyitól hogy megkérdezte h járunke?! ... elegem van már = (
2011. máj. 25. 18:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nektek mi a véleményetek?

Meik tetszik jobban?

(Nekem az ha küzd értem és kimutatja hogy fontos vagyok neki.. )

2011. máj. 25. 18:23
 2/14 anonim ***** válasza:

(Bár ez nem ehhez a témához tartozik)

Nem mind olyan :) Én viszonylag nehezen adtam be a derekam, de így utólag megkérdezve a párom azt mondta, hogy igazán izgalmas időszak volt :) Majdnem 18 voltam, mikor megismertem, az 1 évhez közeledünk és imádom, mert NORMÁLIS. Minden szempontból, felfogásban, munkához való hozzáállásban, a nőkkel tisztelettudó, stb. Hihetetlen számomra is :))))

Hidd el, megéri várni!

2011. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !

Én 14 éves vagyok.. és a velem egykorú fiúknál így megy.. ír és huppanyak az ölébe.. már nincs is szinte randi... csak ""járás"" és 2 nap múlva már egymás szájában vannak.. aztán 2 hét múlva meg szakitanak..

2011. máj. 25. 18:27
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tűntek el a normális pasik csak nincs belőlük sok. Én a facebookon csajozós pasiknak vissza se írok,szerintem ez szánalmas. Én is úgy vagyok vele hogy ha kellek valakinek küzdjön meg értem. A volt pasim is azt mondta hogy jó ha egy csajért meg kell közdeni,az a legjobb rész,mivel a férfiakban benne van a vadászösztön.

18/L

2011. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

18:28-as vagyok. Miután elküldtem a választ akkor láttam hogy írtál.

Nem véletlen hogy a lányok 2-3 évvel idősebb pasikkal járnak,mivel a fiúk később érnek. Legyél büszke magadra hogy vágysz olyan pasira aki küzd érted és nem adod be a derekad mint egy-két r*banc. Ha türelmesen vársz és elkedrülöd azokat akik nem érdemelnek meg akkor te is találsz majd egy normális pasit.:)

2011. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm = ) a választ !

Örülök hogy nem én vagyok egyedül ""normális véleménnyel "" ilyen téren.. !

2011. máj. 25. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Jó, hogy 14 évesen így gondolkodsz. Érezd különbnek magad! :) Sajnos én is azt tapasztalom (és meg is mondom a véleményemet az ilyeneknek), hogy a nálam fiatalabbak csak úgy hagyják magukat és bulikban is mindig más szájában matatnak. Szörnyű és szánalmas, de erre majd később jönnek rá.


Tartsd magad a saját elveidhez és ne hagyd magad befolyásolni sem ilyen, sem más téren. Ez később jól jöhet :)

A normális lányoknak normális fiú jár. Mindenkire rá talál a szerelem, csak nem kell rögörcsölni, de nyitott szemmel járj azért. Habár nem vagy semmivel elkésve :)


Mindig tegyél azért, hogy tiszteljen téged egy fiú, ne dőlj be a tipikus dumáknak és légy picit mindig kétkedő. Sosem lehet tudni.

De ha most éretten gondolkodsz, nem kell nekem itt nagyon okítani ;)

2011. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hátt.. sokkal másképp gondolkodok mint a velem egykorúak.. és emiatt kaptam is egy csomó megjegyzést (rosszat) .

De kitartok a véleményem melett ! = )

2011. máj. 25. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
de ez engem is zavar, meg hogy kezdenek elbu*isodni, elkényelmesedni..
2011. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mindegyik arra megy hogy ki legyen a p*cSája.. rázza a fenekét.. nagyok legyenek a mellei.. más már nem is érdekli a fiúkat..
2011. máj. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!