Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes belém a diákom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a diákom, hogy mondjam meg neki, hogy nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanítok, és az egyik diákomnak láthatóan nagyon tetszek. Udvarol nekem. Nagyon zavarban van mikor beszél velem, vagy ha ránézek. Sokszor néz engem. Keresi a társaságom, mindig bókol.

Múltkor meghívott kávézni.


Nem szeretném megbántani, de köztünk nem lehet semmi.


Hogy mondjam meg neki, mit tanácsoltok ?


41 / N


2012. júl. 8. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
miért nem lehet semmi köztetek?
2012. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Tanárnő a viselkedésével is utalhat rá, h nem akar többet. Pl. kávézást nem kell elfogadni, a bókot csak semmilyen arccal megköszönni. A viselkedéséből könnyen megértheti h nem vevő a dologra.
2012. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Nézz át rajta, és csak akkor beszélj vele, ha muszáj.
2012. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarom megbántani a tanárnőt ,de nem lehet ,h azért is bókol ,h jobb jegyei legyenek? De ez nem valószínű.

Szerintem csináljon úgy mintha nem vette volna észre ezt az egész udvarlást.

2012. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanárnő! Egy percig se feledd, hogy a hatalom minden szempontból a te kezedben van. Konkrétan leállítani addig nincs értelme, amíg nincs rá egyértelmű utalás vagy hogy úgy mondjam, bizonyíték az intimebb közeledésére, mert akár még kellemetlen is lehet. Nem szabad meghívásokat elfogadni, se kivételezni, mert az is valószínű, hogy az illető esetleg jobb jegyeket szeretne látni a neptunban... Hagyd figyelmen kívül, ne reagálj rá és ne feledd, te vagy a főnök, a hatalom a te kezedben!
2012. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen visszautasítások csak csalódottsággal járnak.

Tanácsot adni a helyzet tisztázása után nem érdemes, mert az egyenlő a megalázással.


A bejelentésre a megfelelő időzítéssel lehet tompítani a dolgon.

Érdemes minél hamarabb elsütni mert minél tovább halogatódik a dolog annál rosszabb lesz.


A legközelebbi (kávé vagy hasonló) meghívást, csak annak fejében szabad elfogadni ha tisztázódik egymás között a helyzet!!!


Nem tudom, hogy mostanság milyen beszédforma megengedett a tanárok felé az egyetemen!

Én rühellem ha egy tanár engedi, hogy tegezék a diákjai, mivel onnantól kezdve nincs meg a tanárnak kijáró tisztelet!

27/F

2012. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
magázódunk a diákokkal.
2012. júl. 8. 22:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit tanítasz?
2012. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
álom lenne egy tanárnővel szeretkezni.
2012. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele a lehető legtartózkodóbban, hagyd, hogy ő oldja meg úgy az érzelmi problémáját, ahogy tudja. Mással is történt már ilyesmi. Ha pedig újra konkrét lépéseket tenne feléd, elhívna kávézni, úgy érintene meg stb. akkor mondd el neki világosan azt, amit nekünk is mondtál, miszerint "köztünk nem lehet semmi".
2012. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!