Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem számít a külső, csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem számít a külső, csak a belső értékek számítanak, de azért ne legye ronda" wtf?

Figyelt kérdés
Ezt mondta ma egy csaj ismerősöm, mikor megkérdeztem hogy milyen pasik jönnek be neki. Mit kezdjek ezzel a logikai bukfenccel, paradoxonnal?
2012. júl. 9. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
jajj istenem mert nekünk mindent tökéletesen kell megfogalmaznunk. ok, akkor számít a külső. amúgy szerintem az számít hogy ápolt és igényes legyél, és legyen rendben a tested annyira, hogy erőt és egészséget sugározzon.
2012. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor számít a külső, utolsó? Mindig is számított. Vagy a külső vagy a pénz. Esetleg mindkettő.
2012. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert ezt a "nem számít a külső" dumát valójában senki sem gondolja komolyan. Sokan szeretik szívtelenségnek, gonoszságnak beállítani, ha valakinek a külső is fontos. Pláne, ha lány az illető, akkor ugye felszínes ribi lesz.


Szóval ezt ő sem gondolta komolyan, de valójában tudat alatt akkor is ott volt benne az "igazság" ami a mondat végén tört felszínre. :)

2012. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan rosszul értelmezik azt, hogy nem számít a külső. Nincs ebben semmi érthetetlen kedves kérdező. Ez azt jelenti, hogy nem kell kifejezetten szépnek lenni, de ne is taszítsd a másikat. Szerintem ennyi. Legyen elfogadható, kellemes a külső.
2012. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amikor egy nő felsorolja, hogy milyen belső értékekkel kell rendelkeznie egy férfinak, akkor valójában arra gondol (csak ő maga sem tudja), hogy milyen belső értékei legyenek egy ALFAHÍMNEK. Ha nem vagy alfa (igazi irányító személyiség, egy jóképű, megnyerő, magabiztos, céltudatos fickó), akkor teljesen mindegy, hogy milyen belső tulajdonságaid vannak.
2012. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy néz ki, ha bejön:D
2012. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na ezér tnem kellek én egy lánynak sem. Alacsony és vékony vagyok. Izmos, magas férf kell mindnek.
2012. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne hagyd átverni magad! A külső kb 45% a belső kb 55% -ban fontos!

29F

2012. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülye a lány,aki mondta és nem kell jönni az általánosítós "női logika" szöveggel, csak tudni kell értelmezni...

Ez azt jelenti,hogy a belső értékek fontosabbak, mint a külső,de azért még se nézzen már úgy ki mint egy kupac szar!

2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!