Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha végre találok külsőre és jellemre is nekem tetsző, szimpatikus lányt, az fix, hogy már foglalt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert másnak is tetszik?

Ha jó csaj, akkor általában igen.

2012. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne légy barom
2012. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert későn kezdtél keresgélni, lemaradtál a versenyben a szabad muffokért


amúgy engem sose zavart, ha van pasija a csajnak, a lányok fele így is megkapható, a másik fele meg egyszer úgyis szakítani fog a pasijával


szóval ez ne gátoljon az ismerkedésben, szét lehet szedni párokat simán, akkor meg már szabad a pálya

végülis amelyik párt szét lehet bomlasztani, azok nem is szerették egymást igazán

2012. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

a jó nők mind foglaltak, aki szingli, annak nyilván oka van

csak foglalt nőkkel szabad ismerkedni

elhódítás rulez

sok balféknek ne már legyen nője

2012. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 14:23


akkor tőled is elhódítják majd a csajodat :D

2012. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as te aztán nagy véleménnyel vagy a nőkről! Nálam már csak ezért sem lenne esélyed. Én még soha nem mentem szét senkivel harmadik fél miatt. Ha működik, akkor hűséges vagyok, ha nem, akkor meg szakítok akkor is, ha nincs más a láthatáron.

Mellesleg azért van ez, mert másnak is van ízlése, kedves kérdező, nem csak neked. És ahogy idősebb leszel, ez egyre inkább így lesz.

Hány éves vagy egyébként? 25 év alatt azért még elég sok szingli van.

2012. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3 as, te egy kis hüje csicska gyerek vagy ! a te csajodat majd én fogom tőled elvenni :) meglássuk neked h fog esni :D halna ki az összes ilyen kis hülye xD
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon jó kérdés. Én is így vagyok.. Csak nekem a férfiakkal van ez a "gondom". 24L
2013. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!