Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt már olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan kapcsolatotok, ahol gazdag volt a fiú és jól is nézett ki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem csak én vagyok neki! Mindig nagyon elfoglalt, sokat dolgozik! nah persze! Érdemes vele lennem igy? Úgy érzem nem értékel úgy ahogy kellene. Lehet, hogy nála az emberi értékeket is pénzben mérik?
2012. júl. 9. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj hozzá aztán váj el és már lesz pénzed is.
2012. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AvernusTriad ***** válasza:

1: ennyiből semmit se tudunk

2: a leírtjaid alapján menekül tőled - nem csoda -.-

2012. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Vállalkozó volt, és rengeteget dolgozott. Nem gondoltam, hogy más is van neki, mert láttam, hogy mennyit dolgozik. A sok pénzt sem adják ingyen.
2012. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gazdag és jól néz ki, bárkit megkaphat szinte. Ez benne van a pakliban... de te vagy vele, neked kéne ismerned annyira hogy tudd bízhatsz-e benne. Bár úgy látom nem bízol, tehát nem is érdemes vele lenned.
2012. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt!Sose.gondoptam arra h megcsal!Mert nm is szerettem annyira meg éreztem h nm csalna meg.El is hagytam mert ónelégûlt volt!Amúgy minden tökéletes volt de ez nn tetszett a személyisége a pénz moatt...
2012. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére én is sokat keresek, de egy biztos: egy nővel sem fogom összekötni az életem, minél több pénzem van, annál kevésbé bízok meg másokban.


Amúgy is azt vettem észre a hölgyekben, hogy nagyon keresik az ilyen férfiakat.


De hát maguknak köszönhetik ezt, hogy így állok hozzájuk, mert csakis az anyagi biztonságot keresik, csak sajnos a pénzt nem lehet megenni és csak addig ér valamit, amíg össze nem omlik ez a kártyavár. Ingyen könnyű ám másokon élni..

2012. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadóhoz:

Nem kötnéd össze az életed egy nővel seeeem? Teljesen elégedett vagy igy az életeddel? Nem vágysz társra, akihez feltétel nélkül kötődhetsz? Szerinted nincs ilyen? Biztos vagy benne, hogy mindenki csak a pénzedért szeretne? Érdekelne ez nagyon engem, mert lehet nálunk ez van, hogy ő sem bízik bennem és én sem. Majd kipuhatolózom tőle is, csak kiváncsi vagyok nálad, hogy működik, hasonló lehet...

Ez kínos téma, óvatosan szeretném kezelni.

2012. júl. 9. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg egy férfival sem kötném össze az életemet!Mert úgyis megcsalnak ha meg nem akkor más után vágynak!Senkitől nem fogok függeni az már biztos!19L
2012. júl. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!