Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elérni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy egy 18éves fiú feladja a szabadságát és elköteleződjön?

Figyelt kérdés
Februárban ismertem, és nagyon megkedveltem. Sajnos csak akkor találkoztam vele,amikor megismertem, de gyakran beszélünk neten keresztül. A héten volt egy komolyabb beszélgetésünk. Elmondta, h őt tényleg érdeklem és kedvel, de bevallja, hogy van még 1-2 lány,akivel hasonló helyzetben van mint velem,mármint kedveli őket és h jelenleg nem érzi úgy, h most feladná a függetlenségét egy kapcsolat miatt... Lehet hogy fogunk találkozni, mert mondtam h most attól h nem járunk miért ne beszélhetnénk személyesen is...Tudja hogy kedvelem, de én is tudom hogy ő is engem. Most mit kellene tennem?
2012. júl. 9. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Várj, ismerkedjetek, ne nyomulj. És megeshet, hogy ha közelebb kerültök, neked nem is fog kelleni :-D
2012. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a kedvencem. Mint ha a párkapcsolat (és később a házasság) egy börtön vagy szolgaság lenne... feladni a szabadságát... miért, b.meg, rab lesz?????

Agyam eldobom...

Az, ha nem akar elköteleződni, az más, de könyörgöm, ne csináljunk úgy, mint ha egy kapcsolat bilincs lenne az életünkben!

2012. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Azt várja, hogy Te szakíts vele, mert megunt.
2012. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még ennyire képlékeny a kapcsolatotok (nem szerelmi viszonyt értek a szó alatt), miért kéne bármire is rávenned? Ha megpróbálnád, akárcsak finoman is "elválasztani" más lányoktól, kibukna és lehet, hogy már haverok sem lehetnétek. Majd kialakul, lehet, hogy miattad úgy dönt, hogy leépíti a többi csajt, de ha nem és ez téged zavar, akkor se akard rávenni semmire, akkor nyilvánvalóan nem illetek össze.
2012. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én ismerek egy hasonló fiút. elmondtam neki, hogy többet érzek, mint barátság. 1 hét gondolkodás után annyit mondott, hogy velem nincs semmi baj, és hogy nem áll készen még egy kapcsolatra, nem akarja magát lekötni. de sok lánnyal játszadozik, és a lány ismerőseinek 75%-a belé van zúgva. nomindegy..haha, lehet ugyanarról beszélünk. : DD
2012. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, h játszana velem...inkább csak nagyon őszinte. Bár lehet, h elfogult vagyok :D
2012. júl. 10. 18:11
 7/8 anonim válasza:

ilyen esetben az emberek 90%-a elfogult. és miért ne találkoznátok? nem tudhatja egyikőtök sem, hogy mi történne. lehet semmi, de lehet spontán tettekhez vezetne. :) sokkal jobb élőben megbeszélni egy ilyen témát.

mindenképp találkozzatok, azt tanácsolom. (:

2012. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) 2óra múlva találkozom vele ha minden igaz...:D
2012. júl. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!