Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap jól sikerült az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap jól sikerült az első randi, először találkoztunk aztán, mondtam hogy szeretném folytatni vele, mondta hogy ő is meg hogy tök pozitiv benyomás voltam, aztán (? )

Figyelt kérdés
kérdeztem tőle este lesz e a chaten mondta hogy lesz, de egy pillanatra felugrott és le is lépett. Írtam neki sms-t hogy milyen jól éreztem magam vele a délután folyamán, de nem érkezett válasz. Mai napba reménykedk hogy tudunk beszélni, de viszont élőbe teljesen őszintén mondta hogy szeretné folytatni. Többet nem akartam már zaklatni mert nyomulós lett volna. Az valami női mentalitás lenne?

2012. júl. 10. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Akkor most te melyik fél is vagy? A nő vagy a pasi?

Ha utóbbi akkor elcseszted azzal, hogy túl gyorsan kerested... (sms) Ha nő akkor nyugi, íratlan szabály, hogy legalább 1 maximum 4 napig nem keressük a csajt. Ha ennél tovább tart a szünet le mondhatsz róla...

2012. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig mindent jól csináltál. Ezentúl ne nagyon keresd sms-ben ha ő nincsen fent vagy nem válaszol. Most már csak fb-n (ha ott dumáltok) vagy msn-en keresd amikor dumálhattok. Kérvényezz 2. randit, és ott már valószínűleg esélyes leszel.. :)
2012. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pasi azt el felejtettem írni
2012. júl. 10. 08:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínüleg hazudott, dehát a női nem az ilyen, én nem lepödnék meg azon ha igy lenne, mondjuk azt lehet csak kikapcsolták az internetét vagy a tököm tudja... várj egy hetet és lépj tovább szerintem.
2012. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az sms-el csöppet elszúrtad, de ha tényleg érdeklődött akkor még nincs minden veszve... ha ez tegnap volt akkor holnap keresd fel, és közöld! vele a randi következő helyszínét. Lehetőleg más programot találj ki mint az elsőn. (ha bejössz neki akkor a közlés határozottságot sugall neki, és nyert ügyed van, ha nem akkor megorrol kicsit, de akkor meg hazudott az elején... :) )

első voltam

2012. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
haza is kisértem, bemutatta a szűk kis családot annyira édes volt
2012. júl. 10. 08:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a való életbe is lehet látni rajtad hogy ennyire csöpögsz akkor mondj le róla..
2012. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
amúgy azt elfelejtettem írni, hogy ne egy dögös szöszkére gondoljatok nagy mellekkel hanem állandó mosolygós, bájós, kicsit félős csajra
2012. júl. 10. 08:46
 9/14 anonim ***** válasza:

A nő az nő.

Mindegyik ugyanúgy gondolkozik és mindegyik ugyanazt akarja! Persze mindegyik a saját elképzelése szerint.

A szerénynek is határozott pasi kell.

2012. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha kajak öszintének tünt akkor valami gond van a csajjal ... De amugy am szntem csak túl elfoglalt és ezért nem tudod válaszolni majd probálj vele beszélni h tényleg szeretné folytatni-e :) ha tényleg azt mondta h pozitiv benyomás voltál akkor ne pánikolj biztos igy is gondolja :DD de legbiztosabb ha felhivod és beszéltek :) bocsi ha semmit nem segitetem lol
2012. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!