Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályunkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályunkba es nekem negyon teccik, de nem merem megkerdezni h akarna-e velem jarni. Hogyan kérdezzem meg tőle? (Egy 14 éves srác vok)

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát semmiképpen se kérdezd meg hogy akar-e veled járni, mert az elég gáz. Inkább hívd el egy kólára vagy moziba vagy kirándulni, buliba. Ha elmegy az már fél siker, beszélgettek, így jobban megismerkedtek, aztán újabb randi és ha mindketten szimpik vagytok egymásnak, akkor jártok, de ezt nem kell kimondani, főleg megkérdezni nem. Majd jön magától, ha szerettek együtt lenni. Ezt hívják udvarlásnak, amit sajna a mai fiúk elfelejtenek.

(ja és nem teccik, hanem tetszik)

2008. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, gondolj bele! "szia, járunk?":P ez nagyon béna...nem lehet ezt egy csajtól (egy normális csajtól) megkédezni...mondjuk általánsoban még elmegy, emlékszem régebb nálunk is csináltak ilyen "akarsz járni velem?" dolgokat a srácok...Ha komolyan(komolyabban) gondolod akkor ahogy az előző hozzászóló irta hivd el valahova...ha tettszik egymás társasága még keresni fogjátok egymást...ha minden nap (vagy kétnaponta, vagy amennyit lehetőségetek lesz rá) találkoztok akkor már jártok. de nem kell ezt igy kimondani:)
2008. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen járni szeretnél vele, akkor csak szépen lassan kerülj hozzá közelebb. Hivd el valamire. vagy ijesmi. De én mint diáklány, elég rossz dolognak gondolom, hogyha osztályon belül kapcsolatok vannak. Nállunk 2 bartátnőm is járt már osztályon belül, azóta gyűlölik a lányok azokat a fiúkat. Kevés az esély, hogy összejön. mert a barártság, hogy annyit együttvagytok nem tesz jót egy kapcsolatnak. és most csak az idei évről hoztam példákat. 17 éves vagyok. 10.-es. ugyhogy vpét pár osztályom. Ha mindenképp szeretnéd akkor meg csak óvatosan. de inkább várd, meg, hogy különkerüljetek. vagy most vagy 9.-es, vagy 8. ha jól számoolom. ha 8 akkor ninvs sok hátra, de 9 akkor.... akkor te tudod, hogy megéri e
2008. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen-igen! De van egy kis probléma..... a szülei nemnagyon engedik ki, de ha ki is engedik akko is csak a baratnojével ,de akko is csak korizni. :(
2008. máj. 7. 17:57
 5/7 anonim válasza:
Akkor irány korizni!
2008. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igenám de ha nemtok korizni?????
2008. máj. 8. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
azzal szerintem ne foglalkozz a lényeg hogy eggyütt legyetek de azért nem baj ha nem esel hasra állandóan am szerintem az előző hozzászóló arra gondolt hogy ha nem engedik ki pl veled, akkor menny oda ahova engedik
2008. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!