Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek tényleg probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tényleg probléma, ha egy lány túl vékony?

Figyelt kérdés
165 centi, 42 kg vagyok 17 évesen. (75B melltartóméret, ha ez számít most:D) Egyébként imádok enni, csak ilyen az alkatom. Eléggé bántó az a bizonyos mondat, hogy "A férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal".. már sokszor megkaptam. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 10. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha sportosan vékony, az tökéletes. Ha anorexiásan vékony, az már nem tetszik.
2012. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont az esetem vagy
2012. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Kinek mi a túl vékony ugye. De mondok én neked valamit. Te is egyike vagy azoknak, akik szerint formás idomokat vékony lány csak evéssel tud kialakítani. Nem, ha sokat eszel elkezdesz majd hízni például fenékre, lesz egy gyönyörű narancsbőröd (alkatilag vékony lányoknál gyakori, mert azt hiszik, hogy ők úgyse híznak).

Ehelyett sportolhatnál, ugyanis az arányos izomzat is ad egy szép formát, ráadásul az izom nehezebb mint a zsír, így pár kiloval is előrébb leszel.

2012. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a túlságosan vékony lányok.

A lényeg viszont a formásság. Sportolj.

2012. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért ne olyan legyen mint én, hogy ki van a bordája :D Melle átlagos legyen, a többi mindegy.
2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tökéletesek a méreteid... De sajnos nem vagy a korosztályom:(
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42 kg nem egészséges!!!!
2012. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal"


Tipikus duci/dagi szöveg...nem kell vele törődni.

Nekem bejönnek a nagyon vékony lányok is, de anorex azért már ne legyen:)

19f

2012. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne is hallgass az irigy ducik szövegeire! :) Örülj neki, hogy ilyen vagy, és nem hízol el.

Én is eléggé vékony vagyok, de még senki sem panaszkodott, akivel dolgom volt.:) Dagadt lányok utálkoztak csak felém, és szólogattak be, hogy ők legalább nőiesek...:D

2012. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha valaki vékony, de ennél lentebb ne nagyon menj, mert az már abszolút nem lenne egészséges.
2012. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!