Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet 1-hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 1-hónap alatt kocka hasam? (Mert el akarok valakit hívni randira)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki miatt le fogytam 16 kilót most meg kocka hasat szeretnék mert még így is nagy a hasam nem lóg meg ilyenek csak nem vagyok vékony és szeretnék kocka hasat hogy előtte is nyugodtan le vehessem a pólómat.

tudnátok tippeket adni? (kondi terembe nem megyek)



2012. júl. 10. 20:06
1 2
 1/12 TheHutyutyu ***** válasza:
41%
Ez könnyű megoldás csak énekeld azt hogy: izmos kocka has üres fej te is csak fiatal bábú vagy túl szép hogy igaz légy;)
2012. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sehogy. 1 hónap alatt nem lesz kocka hasad. De attól még bejöhetsz a csajnak, főleg, ha sportolsz.
2012. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2rL8oWkk7DQ


Napi többször csináld meg. Nekem bejött.

2012. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
napi 300-400 felülés és has prés garantáltan olyan hasad lesz mint a matek fűzet :)))
2012. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem kellesz úgy, amilyen vagy, és nem értékeli az eddigi fogyásodat, tehát hogy teszel magadért, annak nem is te kellesz csak egy kirakatbábú, ahogy a dalrészlet is említi....

NE másért fogyj vagy változz, hanem magad miatt......

2012. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Édes vagy, de ha normális a lány, már eleve a fogyást értékeli, és nem vár el kocka hasat.

Ha meg emiatt nem kellesz neki, akkor jobb is, ha nem jöttök össze.

2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam meg neki hogy miatta fogytam enyit
2012. júl. 10. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Szilikon kocka. :D

Amúgy szerintem fokozatosan érd el a kocka hasat, nem egyszerű az sem. :) Ha a lánynak nem tetszel így, így járt. Majd mikor kocka hasad lesz akkor b*szhatja! :D

2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a kockás hasú srácokat és szerintem a normális csajokat sem érdekli. Ne legyél se túl sovány se túl vékony és bátorság. Amúgy meg egy cuki kis mackót sose cserélén le egy kockás hasú srácért sem.

Gratulálok a fogyáshoz. Amúgy hasprés és nem tudom mi a pontos neve a gyakorlatnak, de amikor hanyatt fekszel vagy felkönyökölsz és emelgeted a lábaidat. Ezek jók hasra.

2012. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

* cserélnék

bocsi :)

2012. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!