Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok az olyan fiúkról, akik úgy menőznek, hogy zsebrevágott/ölbetett kézzel bicikliznek az utcán?

Figyelt kérdés

És még alkalmanként közben szotyiznak is.

A környékünkön sajna elég sok ilyet látni, és fiúként engem nagyon idegesít, mert ezzel másokat is veszélyeztetnek.

(Csodálom, hogy eddig még egyet sem láttam fejre állni, mert ugye lehetnek váratlan pillanatok, amikor gyors reakcióra van szükség.)


2012. júl. 10. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
debilek, akik azt hiszik h ez menő, és így "rajulnak" sztem nem h menő, inkább gáz h ennyire verik magukat... -.- 15/L
2012. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

énis szoktam úgy biciklizni h közbe nemfogom akormány t szebreteszem akezem v kajálok d enem menőzésből hanem mert megfájdul a hátam ha mindig fogom akormány ahogy odakell hajolni... eszembesejutott eddig h ezzel menőzzek.. amugy aki ráérez annak veszélytelen.. én kanyarodni meg padkárol lemenni is simán tok ugy :D

18/F

2012. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 KMJ ***** válasza:
100%
Nem baj, a régészek majd sok ilyen eltaknyolt taknyos kövületet fognak találni.
2012. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szoktam felfigyelni ilyenekre, ha mégis, akkor csak átfut az agyamon, hogy "nyomorék" és már máson gondolkozom. :D
2012. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mióta jogosítványom van nem biciklizek! Tekerjen aki akar
2012. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem egy srác így akart felszedni, én meg mondtam neki hogy ezt ne csinálja mert elég ha elmozdul a kormány és egy autós elé esik. persze őt ez nem zavarta, leráztam őt nem foglalkoztam vele. Aztán 1-2 órával később egyik barátnőm mondja hogy az a srác visszament amikor én hazamentem előttük is menőzött majd valami padkába belement és ráborult egy kisgyerekre meg az anyjára. A kisgyerek elég csúnyán megsérült sajnos a bicajos srácnak állítólag betört a koponyája, meg a kisgyerek anyja is kapott 1-2 zúzódást. Én ezeket nem szeretem és okom is van miért, és neked is igazad van kérdező.
2012. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róla, hogy gyerekes. Egy felnőtt, érett férfi nem így fog udvarolni. A szotyázról meg annyit, hogy a romák szoktak közterületen szotyizni és a héját eldobálni...
2012. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer barátnőmmel sétáltunk, és elment mellettünk egy ilyen "menő" csávó. Akkor tette zsebre a kezét, amikor a közelünkbe ért, és még figyelte is a reakciónkat. Következő pillanatban elrepült kicsit délre. Barátnőmmel jól ki is röhögtük. Nyomi.
2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mit fáj neked, hogy úgy mennek?

Én meg Balaton biciklitúránál mentem kéz nélkül, közben meg vizet ittam.

Na tudom, ez aztán rohadt nagy arcoskodás. Simán begörcsöl a hátam, ha folyamatosan fogom a kormány, és így kényelmesebb. Egyébként nem szükséges, hogy egyfolytában fogd a kormányt, elég ha figyelsz, és mikor látod, hogy majd kanyarodni kell, vagy fékezni, ott idő előtt odanyúlsz. Aki ráérez, az nagyon ritkán taknyol el.

Ja és lány voltam.

21L

2012. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így van, de nem csak a romák, fehér cgányok is ezt csinálják, hiszen valamit kezdeniük kell a mihaszna kis életükkel.
2012. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!