Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a találkákon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a találkákon?

Figyelt kérdés

Randikon, találkákon ki fizesse a kontót szerintetek? Más megítélés alá esik a kérdés az első randin, vagy a második és harmadik randin, vagy amikor már egy párt alkot a két személy? Elsősorban a huszon- és a korai harmincéves korosztály válaszaira vagyok kíváncsi. Kérem csak komolyan kommentáljatok, trollkodásra és baromságokra nem vagyok kíváncsi!


A minap egy lány felháborodott, hogy első randin fele-fele arányban akartam fizettetni a számlát, nála még pénz sem volt, ígyhát kénytelen-kelletlen kifizettem az egész összeget. Szerinte az a lovagias, aki fizet, mint a katonatiszt, szerintem viszont ez nem így működik. Az itteni válaszokat amúgy tervezem, hogy linkkel együtt átküldöm a mailcímére.



2012. jún. 27. 19:20
1 2 3
 1/25 Baby Firefly ***** válasza:
11%
szerintem a béla
2012. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Itt a legnagyobb troll az te vagy. Már lassan 1éve együtt vagyok a batátnömmel és az elején én fizettem,söt ragaszkodtam hozzá.persze késöbb már más a helyzet.megbeszéljük,vagy fele-fele,esetlek 1x ö ,1xén.
2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Első randin felesleges fizetős helyre menni. Pl. egy moziban nem sok mindent fogsz megtudni a csajról. Utána meg miután már egy pár vagytok, kb. felesben mehet minden. Egyszer te fizetsz, ahova te hívod, másszor meg ő fizet, ahova ő szeretne menni.
2012. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ez örök vita ! szerintem fizessen először a fiú! utána dumáljátok meg! én úgy csináltam hogy 1x ő fizetett 1x én :)
2012. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lett volna ha fele-fele arányban(mindenki a magáét) fizetiket mert hát mivan akkor ha nálad pont nincs annyi pénz, nem várhatja el, hogy gazdag legyél ha meg neki gazdag f@sz kell akkor keressen olyat, szerintem...
2012. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha a pasi fizet mindent akkor egy oltári nagy papucs! Ha a csaj ezt elvárja akkor egy büdös k*rva! Az ilyen ribit seggből szájba elintézni, és kihajítani az éjszakában a kocsiból valami elhagyatott helyen. Mást úgysem érdemel!
2012. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a fele-fele arányban jobb lett volna(mindenki fizesse a sajátját alapon) mert hát mivan akkor ha nálad nincs pont annyi pénz akkor mit csinál?? Ne a pénzed miatt szeressen ha meg gazdag f@sz kell neki akkor keressen olyat, szerintem...
2012. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Első randin felesleges fizetős helyre menni."


Nem is beülést beszéltünk meg, hanem sétát a szabadban, de ő be akart ülni valahová. Nem volt szó meghívásról sem, a végén közölte, hogy ő nála elvárás, hogy a fiú fizessen.

2012. jún. 27. 19:28
 9/25 anonim ***** válasza:
először a fiú, ha a csaj dolgozik akkor fizessen,de ha még tanuló akkor nem,ugyanígy igaz a pasikra is
2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Ha a pasi fizet mindent akkor egy oltári nagy papucs!"


Én is megmondtam utólag neki, hogy a hozzáállása a másik baleknak nézése volt. De mi mást tud csinálni az ember a fizetésen kívül, ha a másiknál nincs pénz és már fogyasztottunk? 28 évem alatt még nem találkoztam ilyen szituációval, csak most először, igaz a lány elképesztően szép volt, tán ezért gondolhatja, hogy megcsinálhatja ezt a fiúkkal. Amúgy meghívnám én a lányt erre-arra szívesen, de itt nem meghívásról volt szó, ő akart beülni és enni-inni.

2012. jún. 27. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!