Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis mit is kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit is kéne tennem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy valamiért többnyire csak nekem nem vonzó lányok mondják rám, hogy helyes vagyok, de ők közülük van, aki tapad rám, mint a pióca. Jöjjek össze olyannal, aki nem tetszik nekem külsőre?
2012. júl. 11. 12:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Van akit megszépít a személyisége, de ehhez meg kell ismerned őt. van aki meg csak egyszerűen ronda ÉS bunkó. Keress tovább szerintem. Ne érd be olyannal, aki nem tetszik külsőre.
2012. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért,mert a gyarló embernek mindig az kell ami nincs meg ami elérhetetlen nekik.

Ugyan úgy pinája van a többinek is.

2012. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na és, ha nem jön be az arca, taszít vagy az, hogy van rajta 10kiló felesleg vagy még több? Húzzak zacskót a fejemre szex közben?
2012. júl. 11. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd,hogy milyen a feje,ha a teste jó.

A teste az legyen jó,mert az fontos.Az a legfontosabb.

Persze csak a személyiség után.

2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy a test szinte nem is számít, mert tud változni az évek során mindkét irányban.

Azért a vonzó és taszító között van átmenet... Aki nem taszít, azt el kell kapni!

2012. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
# 5 akkor gondolom te összejönnél egy 150 kilós nővel mert majd úgy is lefogy nem?
2012. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 13:01


Hát épp az a probléma, hogy tesre nem valami vonzóak, főleg a túlsúly miatt ezek a lányok, van, aki arcra szép, de van, aki arcra és testre sem egy vonzó szépség.

2012. júl. 11. 13:13
 8/14 anonim ***** válasza:

keress olyat akivel kölcsönössen tetszetek egymásnak. Ha olyannal jössz össze aki nem tetszik ö viszont beléd van esve akkor csak meg fogod bántani, ugysem tartana sokáig mert aztán jönne egy olyan aki tetszik. gondolom megbántani Te sem akarsz fölöslegesen valakit.....

Amugy ilyen helyzetben érdmes a másik helyzetébe képzelni magadat. te mit szólnál ha veled csak azért jönne össze egy lány mert nem jön épp olyan pasi aki igazán tetszik neki. Nem lenne túl jó nem????

2012. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ági, én tudom, hogy ez nem jó, de az az igazság, hogy eddig sosem találtam olyan lányt, akivel kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz, peches vagyok.
2012. júl. 11. 13:24
 10/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!