Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help, hogyan tudnám kiszűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help, hogyan tudnám kiszűrni a hozzám hasonló helyzetben levő lányokat?

Figyelt kérdés

Volt egy majd 1 éves kapcsolatom, aminek már egy ideje vége. Szerelmes nem vagyok senkibe, és nem túl valószínű, hogy a köeljövőben össze is jönne a dolog. A kutya ott van elásva, hogy ugyebár nyár van, szép lányokkal tele van az utca..s néha átveszi az agyam helyett az egyik végtagom az irányítást...jószívű vagyok, nem tudnék kihasználni senkit sem, de mégis szükségem van testi kapcsolatra.

-szóval röviden: segítség kellene, hogyan tudnék magamhoz való partert találni


2012. júl. 11. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress a rosszlanyok.hu-n
2012. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik szintén egy éjszakás kalandot keresnek. Főként bulikban találod őket. Légy őszinte és kész, már az elején utalj rá... ne verd át őket. A nő veszi a lapot és annak mentén fog viselkedni. (Persze a "megfelelő" nőt/nőket kell kifognod) 19/N
2012. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy guminőt. Az tuti hűséges lesz hozzád!
2012. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Te se tanulhattál sok anatómiát, ha a farkadat végtagodként könyvelted el xD
2012. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D
2012. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

írtam én ilyet, hogy a farkamra gondolok?

...csakis a jobb lábamra gondoltam :-)

kicsit nyakatekerten fogalmaztam, de látom azért csak akadt olyan, aki levette mire is gondoltam..- köszöntem az értelmes választ

2012. júl. 12. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne célozgass mond ki konkrétan, hogy neked most komoly kapcsolat nem kell csak szex. Hidd el értelmes nő ezt többre fogja értékelni, mintha ígérgetnél fűt-fát össze vissza. Egyébként rengeteg netes társkereső van, ahol találhatsz megfelelő személyt a dologhoz. Csak tisztázd a legelején, hogy mire számíthatnak tőled és mire nem.
2012. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!