Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Más is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Más is van hasonló helyzetben, ti hogy bírjátok? Hogy lehetne így normális párkapcsolatom, barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon leviszi az önbecsülésemet, önbizalmamat a családom. Itthon totál lenéznek és senkinek tartanak. Emiatt komolyan én is annak érzem magam ilyen környezetben, egy senkinek egy vesztesnek és ez keményen kihat a minden napjaimra, főleg a csajozásra, nem is merek lányokat idehozni, mert itthon úgyis kigúnyolnának, hogy nézzétek már ennek a vesztesnek barátnője van. Vajon hogy bírta a lány elviselni ezt a senkit? Főleg, ha szép lenne a lány, hát akkor még inkább megaláznának tutira, a leendő barátnőm is látná, hogy miképp viszonyulnak hozzám és én is tudom, hogy méég inkább csendesebb, bénáskodós lennék egy ilyen frusztráló családi környezetben, ahol kb. apám kivételével mind anyám, de főleg nagyobbik húgom oltogat folyton, hogy egy senki vagy és a kutyának sem kellenék, nézzekmár magamra, ronda vagyok meg undorítós, hát elég rossz ilyenek hallani, gondolhatjátok. Már ez megy egészen kiskorunk óta, mindig oltogatott, meg veszekedtünk ketten folyton, nagyon ellentétes jellemek vagyunk, de mégis mindketten tüzesek, heves indulatúak, bár én inkább békepárti, de ő folyotn kötekszik velem, amitől a türelmes énemet átalakítja egy vérengző állattá. Nagyon fel tud idegelni és kikészülök, egyre nehezebb itthon élni, ő a királynő én meg a szegény koldus, kb. olyan az élet a házban, anyám is őt imádja, engem meg lenéz és csak számonkér mindenért. Rossz itt élni, ahol igazából senki sem szeret, de mivel anyagilag nem tudom megengedni jelenleg az albérletet sem, így tűrnöm kell és remélni, hogy lesz ez jobb is, de addig is tartok tőle, hogy nem lehet barátnőm, hiába szeretnék már régóta. Legszívesebben találnék egy lányt és vele együtt világgá mennék, de lehet igaza lenne nagyobbik húgomnak és tényleg olyan ronda vagyok, hogy egy lánynak sem fogok kelleni? Tartok tőle, igaza van. :(
2012. júl. 11. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
mutasd meg ki a férfia háznál,apáddal legyél jóban majd ő rendet tesz ha zür van
2012. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Verd meg a nővéred
2012. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dag ***** válasza:
55%
Én már rég fejbe rúgtam volna! Testvér ide vagy oda. Engem nem alázna le senki! Lépj fel erényesebben, elvégre férfi vagy, vagy mi a tosz nem? Olsd le párszor egy idő után már nem nagyon mer ugatni!
2012. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már megemeltem a hangom, de igazából még ő jönne nekem. Én meg nem fogok verekedni egy lánnyal, meg sajnos úgyis mellé állnának otthon. Azért apám sem komál igazából, csak csendszünet van köztünk. Szóval elég rossz a családi kapcsolat nálunk. Egyedül kisebbik húgommal tudok beszélgetni, de néha ő is ellenem fordul és kigúnyol.
2012. júl. 11. 20:34
 5/9 dag ***** válasza:

Fighter


Am hány éves vagy?

2012. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Te korod és a nagyobbik húgod kora engem is érdekelne
2012. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 18.
2012. júl. 11. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy felül kell emelkedned rajta. Ha látná, hogy nem érdekel a véleménye, akkor biztos, hogy egy idő után abbahagyná. Biztos volt már barátnőd, ebben a családod nem akadályozhat meg.
2012. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztos lesz barátnőd.

Csak próbáld minél gyakrabban úgy intézni, hogy a lehető legkevesebbet legyél otthon, vagy gyűjts, hogy el tudj költözni.

2012. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!