Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók. Mi történik utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók. Mi történik utána?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy fiúval, akinek úgy gondolom, hogy tetszem és ő is nekem. Lassan itt az ideje annak, hogy "elcsattanjon" az első csók. Ha megtörténik, akkor ugye a 2 fél zavarba jön. Mi a teendő rögtön az első csók után? (Lehet hülyének nézni, de tapasztalatlan vagyok)
2012. júl. 12. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért jönnétek már zavarba? :o:o:o

Hát szerintem minden folytatódik tovább, úgy, ahogy addig volt, csak talán jobb lesz a hangulat.

Persze, ha az ember ilyen félős, pirulós, szende ártatlan kislány, akkor eljátszhatja a kis szégyenlőset, meg a kis bátortalan őzgidát, mint az idióta romantikus filmekben, de az elég elcsépelt szerintem. Szóval nem ajánlom, hogy majd szégyenlősen rebegtesd a kis szempilláidat :P Persze te tudod, de ha én pasi lennék nem nagyon jönne be... Persze, lehet van akinek igen.

2012. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
Jöhet mindjárt a második :)
2012. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd rájössz, ez benne a jó, miért akarod elrontani.

Akkor is voltak első csókok, amikor nem voltak ilyen oldalak, ahol minden marhaságot meg lehetett kérdezni.

Meg fogod látni, mi történik utána.

2012. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztán az elsõ dugás és a" lehetek terhes ?" kérdés.
2012. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szexelni szoktam utána 19L
2012. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél csak álltam,mint egy hülyegyerek,utána megöleltem,majd mégegyszer megcsókoltam.Szerintem egy mosollyal is elintézheted,vagy valami hangutánzó szóval,hogy "hű".Én úgy szoktam.
2012. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is megkaptam az elsőt de utána elpirultam megfogtam a kezét és csókoloztunk tovább
2012. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!