Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ép testben ép lélek. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ép testben ép lélek. Lehet sok embernél az elhízás alapja valami lelki probléma, esetleg betegség?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, ismerek ilyet, elhízott, mert a barátja elhagyta. De nem érem ezt a kérdést miért nem az egészség témakörbe raktad.
2012. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden általad felsorolt ok szóba jöhet, de azért ne felejtsük el a helytelen táplálkozást és a mozgásszegény életmódot sem. Magyarul zabálnak össze vissza mindenféle szemetet és megy a döglés ezerrel.
2012. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Háát... ez inkább csak a kifogás. Főleg a betegség. Ha megfigyeljük, a dagadtak 90%-a azzal jön, hogy ő betegség miatt olyan, és csinálhat báááármit, úgy marad. Seems legit. A lelki probléma meg nevezhető akaratgyengeségnek inkább. Rövid távon eredményezhet hízást egy rosszabb időszak, de utána össze kéne magunkat szedni, és nem úgy maradni.

A valódi ok inkább a már említett rossz életmód, a kevés mozgás (vagy akár a mozgásundor), a szar kaják zabálása (a kínálat is hibás), és az e kettőhöz kapcsolódó tévhitek. Mindent meg lehetne oldani, ha nyitott az ember, és csak egy kicsit néz jobban utána a dolgoknak, de ehelyett tanúsítják az ignoráns, beszűkült hozzáállást, amivel sose fognak kijönni a gödrükből.

2012. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Á, ez baromság! Én fiúként vagyok 51kg! és nem is volt még barátnőm pedig felnőtt vagyok. Nyílván eléggé levette az önbizalmamat, hogy ennyire értéktelen vagyok a lányok szemében, de ez van, nem tehetek róla, pocsék a genetikám, fogyni tudok, hízni nem.
2012. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaki tényleg beteg, ezért túlsúlyos, de aki akar még így is tud mozogni, teljes életet élni. Az egyik haverom szép gombolyu, mert beteg, de kozben jár edzoterembe és airsoftozik is (ami ugyebár elég nagy megterhelés).

A genetika szerintem az, hogy én sose leszek szálas, se eros lehetek ez mellett, szóval arra kell figyelnem, vagy az, ha valaki vékony, ezért jól fut. Persze le lehet fogyni, és fel lehet hízni, de a gének mindig ott vannak. Rájuk nem lehet semmit se fogni.

Suli utso hónapjában ossze-vissza ettem, fel is ment pár kiló, de most nyár van, és sokkal kevesebbet eszem. Lelki probléma lehet ilyen szinten. De azokat is le lehet kuzdeni. És valljuk be, a csajoknak nem az jon be, ha egyéltalán nincs semmi problémád, hanem az, ha le tudod kuzdeni oket.

2012. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!