Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kíváncsi vagyok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok, hogy a szexline.hu oldalról, valóban azok írnak akik a képen vannak, vagy csak jól átvágnak, hogy minél több SMS-t küldjek? (emelt díjas)

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hátha tulontul jol néz ki aki a képen van akkor tuti nem ö ir :)
2009. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem is-is. tehát van 1-2 olyan ami valós, de elszórva beraknak 1-2hamisat is.(véletlen ezek kerülnek a főoldara).

persze az nem az ő hibájuk hogy a felhasználó nem valós adatot(képet) adott meg. megkéne nézni a szabályzatott hogy pontosan mit írnak.

2009. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tessék:


"

a szexline.hu-t messze kerüljétek el! Ez egy mocskos lehúzós banda! Az első sms-ek ingyenesek ,de ez csak a beugratás része! Soha senkivel nem sikerül találkoznod ,ez biztos! Elkölthetsz több ezer forintot is emelt díjas üzikre akkor sem lesz találka senkivel! Szóval ne dőljetek be neki ,KAMU-KAMU!!

Az ilyen oldalakat be kellene záratni ,ez csalás a javából!"

2009. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vanmég:

"Ez tényleg KAMU!!!!!! Mindegyik "csaj"

jobban meg akar ismerni és közbe szívják a pénz és mindig van egy újabb kérdése amire válaszolni kell, arról nem is beszélve, h egyiknek sincs netje csak sms ben akarnak beszélni!


2009-03-19 11:13:18

Nagyon KAMU! Mindig visszakérdez az sms-partner, nem halad a dolog egyről a kettőre, nem rakják fel a hirdetésed. Nagy lenyúlás az egész, tuti hogy a "regisztrált" tagok előre elkészített profilok és egy operátor válaszolgat mindenkinek, húzva az időt... Egyszer írtam az "egyik csajnak", hogy rakjon fel magáról normális képet, mert nem látható normálisan azon a hat képen, ami fennt van... valójában csak egy kép van fennt róla, de nem esett le neki... ennyit erről az oldalról !


2009-01-26 01:08:18

KAMU AZ EGÉSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEMMI ÉRTELME,HIDD EL,ÉN PRÓBÁLTAM......


2009-01-20 18:31:22

Nemhogy nem jelenik meg sosem a hírdetésed, de ha írsz egy ingyen sms-t valakinek, minden fogadott sms-ért 288 Ft-t fizetsz. ÁTBASZÁS!


2008-10-09 22:16:09

szemétládák ez egy rakás szar, csak lenyujják a pénzed és semmi, még a csakok is úgy írnak ha egyáltalán azok, hogy mindig keljen neked válaszolni rá.

Szóval ha nem akartok magatoknak rosszat messziről kerüljétek ezt a szart.

Komolyan mondom feltöröm ezt az oldalt!!


2008-10-09 18:41:16

szemét tróger aki ezt megalkotta.


2008-09-18 21:48:16

Egyet értek az elöttem szólóval!Sajnos csak kamu az egész!Hülyítik az embereket!Tipikus magyar pénzlenyúlás!!!


2008-09-05 14:10:22

KAMU CSAJOK, KAMU KÉPEK. CSAK EMEKTDÍJAS SMS-RE KÖLTÖD A PÉNZED EZEN AZ OLDALON, IGAZ AZ ELSŐ SMS TÉNYLEG INGEYN VAN, DE A TÖBBI... ÉS NEM FOGSZ SENKIVEL SEM TALÁLKOZNI, EBBEN MÁR AZ ELEJÉN BIZTOS LEHETSZ"

2009. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sziasztok. Én lola 47 et ismerem. Ha kell többet személyesen. Ő nem kamu
2009. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egy óriási nagy KAMU az egész! ÁTVERÉS! Én már rögrtön az elején rájöttem, csak nézzen át mindenki egy pár adatlapot. Ugye milyen hasonló stílusban van fogalmazva? Érdekes. Szerencsére egy fillért sem kellett elköltenem sms-re pedig megfordult a fejemben. Rohadt szemét csaló banda, az ilyeneknek börtönben a helyük... Volt egy hasonló weboldal, igaz az nem ilyen kategóriában működött, de annak anno bedöltem (aukcionator.hu)

SZÓVAL MÉG EGYSZER ÍROM, HOGY AKI NEM SZERETNE CSALÓDNI, VAGY DÜHÖNGENI AZ MESSZIRŐL KERÜLJE EL!!!

2009. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sztem igaziak a lányok. Többnek írtam már. Amit kiszagoltam, hogy tényleg beleszólnak a 'cset'-elésbe:"Az Ügyfél számára ismert, hogy a szolgáltatás egy Operátor-Chat, amelyben harmadik személy animációs célból részt vehet. Az Ügyfél ezt a részvételt elfogadja." 1 ravaszul megírt"Használati feltételek"( [link] ). Persze, ha fel is jelentenéd őket, nemcsak fizetsz 1 nyomozónak, de még benne van a pakliban, hogy az általad küldött és fogadott sms-eket a bíróságon közzé teszik. Hát ki akarná ezt??! :) "A szolgáltatások további használata a változások teljes elismerését és elfogadását jelentik. Szexline az Ügyfelet felszólítja az oldalakon rendelkezésre álló aktuális verzió elfogadására. Záró rendelkezések Abban az esetben, ha Szexline tudomására jut Ügyfél tiltott cselekedete, vagy Szexline harmadik személy által az Ügyfél tiltott cselekedetére utaló információt kap, Szexline jogosult bírói utasításra minden vonatkozó adat továbbadására a nyomozati szervek illetve azon személyek felé, akik a tiltott cselekedet által sértettek. Ha vonatkozó jogi szabályok előírnak egy adatátadási folyamatot ellenőrző előzetes felülvizsgálatot, akkor ezt Szexline végrehajtja."
2010. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szexline jogot formál rá, hogy mint "harmadik személy animációs célból részt vehet" a chat-elésben. Jogilag lehet, hogy kifogástalanul. Törvényes lopás. Kiprópáltam és akkor SEM küld át telefonszámot a másik embernek, ha betűkkel pötyögöd be, vagy kis és nagybetűkkel felváltva vegyesen. Nagyon jól le van védve a dolog. Neked csak el kell fogadni a Használati feltételeket, és már fejnek is. Persze nálam is úgy volt mint ahogyan olvashattuk más fórumokon is:a csajok halasztgatják a találkát. És a másik pénzgépezet: www.szexelj.com. Várja balekjait...
2010. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!