Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok jobban szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok jobban szeretik, ha hozzájuk hasonlóan búval baszott az ember, vagy olyan srác jön be nekik aki az utcán sétálás közben is mosolyog?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom túl a dolgot?
2012. júl. 12. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a mosolygós, sokkal szimpatikusabb. Persze az már fura ha mész az utcán és egyszer csak elkezdesz röhögni:D
2012. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én lesz_rom a búval b_szott lányokat, még csak fel se áll rájuk..., annyira kiábrándító, hogy ilyen fiatalon ilyen kedvük van...magánügyük
2012. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ez számít, hanem h jól néz-e ki a srác.
2012. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt látnám hogy egy srác végig az utcán sétálás közben is mosolyog, tuti azt hinném hogy elgurult a gyógyszere!


Szerintem azt szeretik a lányok ha a párjuk a magabiztosan mindenben támogatja és átsegíti a "búval baszott" állapoton.

2012. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mosolygós ^^ :)
2012. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha választani kell,akkor egyértelmű,hogy a mosolygós. De az a legnormálisabb,aki se nem vigyorog mint egy hülye, se nem búvalbaszott.
2012. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egy relatíve búvalb@szott lány vagyok és a vidám pasik jönnek be :D
2012. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!