Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljak szerelemt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelemt egy fiúnak? Mégis mit kéne mondanom?

Figyelt kérdés
A fiú most érettségizett.Erre hivatkozva hívjam el valahova?De akkor sem tudnék neki mit mondani...Félek,hogy csak mert bátortalan inkább összejön egy másik lánnyal,mert ő "könnyű préda".Ezért szeretném minél hamarabb elmondani neki,hogy hogyan érzek...Te mit csinálnál a helyemben?
2010. máj. 6. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer írt egy csaj MSN-en, hogy szeretne jobban megismerni utána megbeszéltünk egy randit és találkoztunk.

Nem kell túlbonyolítani.

Viszont a randi nagyon rosszul ment, olyan volt mint egy darab fa, alig szólt pár szót.

20/F

2010. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andrewka ***** válasza:
Mondjuk simán beszélgess vele valahol. Nem kell letámadni az érzelmeiddel. (MIért akar mindenki így indítani?) Ha szimpatizál veled úgyis észreveszed és akkor lehet tovább lépni, lehet ő kezdeményez. De felejtsétek már el ezt az odaállok elé, kb azt se tudja mi a vezetéknevem és bevallom h szeretem. Ettől inkább csak megijed a többség.
2010. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha elém állna egy lány és mondaná, hogy szeret. Nem kell ahhoz tudni a vezetéknevemet. Ha bejön a lány alap, hogy megpróbálnék akkor valahogy közelebbi kapcsolatba kerülni vele (önbizalom hiányban szenvedek és azért nem is emrek leszólítnai lányokat, tehát félek), ha meg nem jön be akkor valószínűleg tapintatosan közölném vele.

De az egész attól függ, hogy a gyerek milyen. Hogy milyen a belső tulajdonsága és hogy néz ki. Ha jól néz ki és te nézel ki jó, de a gyereknek a belső tulajonságai jók akkor elé állhatsz, valószínűleg nem nevet ki hanem tapintatosna közli. Ha meg jól néz ki - és te nem nézewl ki jól, de ilyen vagánykodó a gyerek, akkor inkább csak utalgass rá, de ne mond ki előtte...


19/F

EN

2010. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TB28 ***** válasza:
Nekem is volt egyszer hogy egy lány elém állt és azt mondta hogy szeret. De mivel nekem nem tetszett meg hát van köztünk 3 év ami engem zavart akkor mert én voltam 15 ő 12. hirtelen csak annyit mondtam hogy nekem meg nem, mást nem is mondhattam volna mert a csaj egyszer jó pofizott máskor meg kötekedett. Utána meg a haveromnak aki a szomszédja volt nem engedte hogy haverkodjon vele ő meg akkor a papucs volt hogy be is tartotta. 18/F
2010. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!