Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval táborban volt egy srác, akivel nagyon jól elvoltam, de rettentő félénk, és a haverjai mondták hogy nem szokott kezdeményezni, de viszont volt egy pár jel ami arra utalt hogy tetszem neki, és ő nagyon tetszik nekem, kérdeztem tőle még táborba hogy van-e kedve majd eljönni sétálni és azt mondta hogy van. Megvan neki a teloszámom, nekem is az övé, és odaadta a pulcsiját, és nálam maradt, azóta volt fent facen és nem írt, és nem tudom, hogy most mit csináljak. Az egyik haverjának azt mondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy járunk mert, hogy nem is igazán ismer. De én szeretném jobban megismerni és szeretnék vele randizni, de ha nem ír írjak én rá? Mi van ha nyomulósnak fog tartani? Viszont a barátai mondták, hogy ő nem fog rám írni, mit tegyek segítsetek. 2 napja jöttünk haza táborból.

2012. júl. 13. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hívd fel,vagy írj rá faceen hogy nálad maradt a pulcsija.nemhinném hogy ezért nyomósnak nézne,hisz nem vagy az.:)
2012. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj rá kezdjetek el beszélgetni és majd kialakul
2012. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Felhozhatnám neki, hogy jöjjön be a pulcsijáért (mert falun lakik)?? Vagy várjam meg, amíg ő hozza fel?
2012. júl. 13. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah, a pulcsi az jó ok, így el is hívhatod randira ;)
2012. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ink te hozd fel, lehet már nem is tudja h pontosan hol hagyta el :D
2012. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de félek, hogy elutasít, mondjuk nem úgy ismerem, és úgy érzem, hogy nagyon tetszik. Hiszek benne, hogy sikerülni fog :$$$
2012. júl. 13. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem fog az elmondottak alapján ;)

Am meg látszik majd az rajta h mit gondol :)

2012. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Írtam neki :/ szó szerint ez zajlott le mert akkor írtam mikor nem volt fent.

szia :)

gondoltam szólok, hogy nálam maradt a pulcsid ha keresnéd.

Csak fészen mindig elkerüljük egymást :)


erre:

jo köszi majd vmikor visszaadod nem olyan fontos


ennyi. ez lekoptatás volt ugye? :// barátnőm szerint még nicns minden veszve. de én nem így látom.

2012. júl. 19. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem írj neki h vigye el v elégeted :D v vmi felszólítást.
2012. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? :)

Amúgy szerintem is félénk, még csak a látszatát se akarja kelteni, nehogy azt hidd véletlenül, hogy érdekled. Most még lehet fiatalnak érzi magát ehhez, de később majd a falat kaparná, hogy legyen barátnője. Addig meg legyen csak nálad a pulcsija, évek múlva is visszaadhatod, ha már idősebbek lesztek és esetleg téged még mindig érdekel. ;) Legalább lesz rá indok, hogy találkozzatok. Akkor is, ha már esetleg kinőtte azt a pulcsit. Jó lesz, meglátod! ;)

23/L

2012. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!