Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy azért nem mernek a lányok leszólítani, mert túl helyes vagyok? Én nem értek semmit sem.

Figyelt kérdés

Én világéletemben rondának láttam magam, de közben folyton tapasztaltam, hogy lányok mosolyogtak rám, rólam súgdolóztak, utcán hátrafordultak utánam és rám mosolyogtak vagy csak megnéztek. Buszon is szemeznek velem folyton, ma is volt egy lány, még mintha kicsit mosolygott is volna, de félénknek tűnt. Haveromék is folyton szólnak, hog ynézd már az a lány téged néz! HÁt én mondom biztos, de minek nézne,ha ronda vagyok, nem lehet,hogy csak azért néznek,mert ritka ronda fiú vagyok?

Lányok szoktatok ronda fiúkat sokáig nézni, gyakran szemezni, esetlg hajat babrálni a közelükben vagy tükröt előkapni és nézni magatokat jól néztek-e ki, aztán ránézni a fiúra, illetve ruhát igazgatni, kezeket tördelni, a szemetek sarkából figyelni a fiút vagy megbámulni és le sem venni a fiúról a szemetek?


Velem a felsoroltak mind megtörténtek, azért írtam ezeket le. Magamon, a környezetemben lévő lányokon tapasztaltam.


De nem értem miért velem, aki bűnronda, szerintem legalábbis az vagyok, világéletemben így láttam magam.



2012. júl. 14. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mar ott a baj, h TE kell leszolitsd a lanyt es nme forditva
2012. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy fotót, megmondom helyes vagy-e. De azért hozzátenném: a lányok azt szeretik, ha a fiú "megy utánuk", nem fordítva.
2012. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos nem vagy ronda ;)) de azért ne bízd el magad de 1 kép tényleg nem ártana
2012. júl. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kor? :D és nem ártana privátban egy kép;)
2012. júl. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

már bocs,de nehogy már azt várd,hogy egy lány szólítson le!Nem vagyok prűd,de akkor is! Az én szememben az a férfi,aki engem próbál meghódítani,nem pedig nekem kell "össszeszedni"...

Ha mosolyognak,akkor az egy kezdeményezés(ez eddig teljesen oké egy nő részéről)de ha te nem adsz semmi jelet,illetve nem mész oda hozzá,akkor ne várd a folytatást!Inkább lépj,minthogy magadban töprengj,milyen is vagy mások szemében.

23/L

2012. júl. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
lányokat ne kérdezd mert mint látod hülyeségeket válaszolnak, én imádom ha futnak utánam és szoktak is:) 21/f
2012. júl. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 02:55


Én is erre vágyom, nekem úgysincs elég önbizalmam kezdeményezni. Miért nem jön oda hozzám és szólít le végre egy lány? Én senkivel sem lennék undok. Sok fiú ismerősömtől hallottam, hogy a lányok nagyon undokok szoktak lenni, ha leszólítja egy fiú őket, gondolom a rondákkal ilyenek főleg. Én ezért sem merek kezdeményezni.

2012. júl. 14. 03:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül az elméleteddel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Különben meg mindig a férfi udvarol. Genetikai kód.

Nekem volt olyan, akiért 5 évig voltam oda, de NEM mentem oda, mert ÉN vagyok a nő. Végül elhívtam, de nem tudtam semmire sem értékelni, megszűnt férfinek lenni, amikor kezdeményeztem helyette.

2012. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tényleg rondának látnának, akkor nem így viselkednének. Viszont:


"Miért nem jön oda hozzám és szólít le végre egy lány? "

Mivan?! Legyél már férfi! Egy lány se fog csak úgy odamenni hozzád, vagy ha igen, az már olyan szinten van elkeseredve, hogy tökmindegy, kit szed fel. Azért remélem ennél te is többre vágysz. Ha rendszeresen megnéznek a csajok, akkor nem lehetsz annyira mégse ronda, úgyhogy legyen annyi vér a pucádban, hogy elkezdesz velük beszélgetni!

2012. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy egy lány is odamegy hozzád és leszólít majd? Fura, hogy egy srác ne lenne tisztában azzal, hogy helyes vagy sem... Ha ezeket csinálják a közeledben, akkor biztos tetszel nekik, szóval ne parázz és menj oda hozzájuk, mert több jelet nem igen küldhetnének.:) l.
2012. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!