Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lány ismerősömnek hogy szeretem?!

Figyelt kérdés
Egy 13 éves gyerek vagyok és van egy szerelmem aki ugyan ilyen korban van nem tudja hogy én szerelmes vagyok belé de ha elmondanám akkor mi van ha visszautasít és elmondja mindenkinek és ezentúl mindenki szerintem cikizni fog engem és ezt akarom elkerülni.

#lány #szerelem #szerelmen
2012. júl. 14. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hú én 12 vagyok és nem rég ugyan ebben a traumában voltam.de ráismertem hogy ez baromság és elmondtam neki.és láss csodát!!!!visszautasított.de nem törtem le hanem tovább próbálkoztam másoknál.és láss csodát!!!egyszer sikerült.nem csak egy lány létezik a földön.
2012. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szereted a lányt akkor az azt is jelenti hogy ismered annyira hogy tudd mit tenne ha bevallanád neki az érzéseidet!Ha őszintén szereted akkor megmered neki mondani! Ha netán kikürtöli az egész osztálynak legalább tudod hogy milyen isten igazándiból,bár szerintem nem teszi hisz én is lány vagyok és ismerem eléggé a magam fajtákat!!Ezt inkább a fiúk csinálják :)
2012. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz kakómen sztem én is ezt fogom csinálni!!! mégegyszer kössz.
2012. júl. 14. 13:53
 4/5 anonim válasza:
járj vele!! odamész fogd meg a kezét és kérdezd meg !!
2012. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki, egyszer én is voltam így pár éve, tetszett egy 1 évvel idősebb srác, végül elmondtam neki mit érzek, ő nem érzett így, kicsit kellemetlen volt, de nem mondta el senkinek. Max ha elmondja másnak h visszautasított akkor a többi csaj látja h te nem vagy elérhetetlen! Egyszer élünk, mond meg neki, ne habozz!:)

14/L

2012. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!