Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci csajok elgondolkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok elgondolkoztatok már azon hogy szimplán azért nincs pasitok mert ducik vagytok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 16:23
1 2
 1/17 AvernusTriad ***** válasza:
92%
Most szemétkedsz? Csak ez jár a többségük fejében. Neked eszedbe jutott már, hogy te sem vagy tökéletes?
2012. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ez még soha nem jutott az eszükbe.

Csak nem Einsteinhez van szerencsénk személyedben?

2012. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert sok kérdés van itt, amiben kérdezik hogy azért nincs pasijuk mert ducik?
2012. júl. 14. 16:26
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

En pl. tudataban vagyok, hogy ez az oka. Ettol meg akadnak pasik, de csak mert kover vagyok nem leszek egy halalronda pasival, akkor inkabb lefogyom. De amugy tisztaban vagyok, hogy ez az oka.

167 cm, 73 kg

2012. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok duci csaj, sovány vagyok. De a gyerekkori legjobb barátnőm nagyon duci sőt kövér, 90 kiló. Sokszor elgondolkozott már rajta hogy ekkora testtel nehéz pasiznia, és el is ismerte, de imád enni, nem fogyózik mert lusta. Pedig most van barátja, a barátja teljesen oda van érte pedig a barátja van vagy 50 kiló kb, és semmi izom nincs rajta meg alacsonyabb is nála. És régebben is volt már kapcsolata de kevesebb sikerrel mint nekem. Ő hihetetlenül kedves, intelligens és szép arca van talán ezért megy neki a pasizás. Nem feltétlen a kövérséggel van a probléma, én is jártam már kövér pasival hihetetlen nagy szíve volt, nagyon jól elvoltam vele, csak voltak olyan dolgai amit nem lehetett elviselni. Szóval nem feltétlen a kövérség lehet a visszataszító vagy vonzó egy pasinál.
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Sem a nők, és sem a férfiak arról híresek, hogy buknak a másik nem rusnya tagjaira.
2012. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Duci vagyok, és elég sok pasi van rám kattanva. De nem érdekelnek, mert van pasim, akit szeretek. :)
2012. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Én ducinak érzem magam (környezetem szerint nem vagyok az)

És 3 éve van barátom

171 cm és 58 kg

2012. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a bajuk a duci csajoknak ,hogy ducik. Sajnos a nagy többségnél az a baj ,hogy azt hiszik ,hogy bárkit megkaphatnak. Én mackós alkat vagyok egyáltalán nincs pocakom mégis amikor egy talán hozzám közel egy szinten lévő lánnyal próbálok ismerkedni mindig az van ,hogy nem vagyok az ideálja.. Ilyenkor felkapom a vizet és megmondom neki ,hogy szálljon magába nézzen magára ,hogy hogy néz ki utána válogasson. Tényleg sokszor szánalmasak. Viszont vannak a nagyon aranyosak akikkel annyira jól el lehet lenni ,hogy az hihetetlen. Aki elfogadja magát és boldog az sokkal csinosabb mint egy vékony lány.A nagy baj az ,hogy kevesen tudják ,hogy hol a saját szintjük. Így mivel nem vagyok adonisz elég nehéz volt a párkeresés. Legközelebb csak barátaim köréből fogok ismerkedni mert ott meg mutathatom ,hogy ki is vagyok..



A duci csajokkal egyébként ,ha sikerül megtalálni az igazit sokkal jobb beszélgetni. Nekik vannak negatív élményeik is. Meg különben is egy okos kedves duci lány bármikor lefogyhat ,de egy buta liba nem lesz okosabb...


Nálam telt csajok előnyben vannak..

21/f

2012. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eszükbe jut, de rengeteg duci, sőt kövér nőnek van pasija. Egyik barátnőm is elég nagydarab. Mégis 3szor annyi barátja volt neki, mint nekem. Pedig én vékony vagyok. Sok férfinak tetszenek a husisabb nők. Persze nem a 150kilósokra gondolok, de érdekes módon közöttük is van nem kevés, aki párkapcsolatban él.
2012. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!