Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szív, mint hangulatjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szív, mint hangulatjel egyértelmű? Illetve. :

Figyelt kérdés

Ha fiú és lány oda vissza szívet küld egymásnak - az egyértelmű ,hogy egymás vonzódására vonatkozik?

Mert elég praktikátlan ,ha a fiú így fejezi ki a lánynak ,hogy tetszik neki. A lány pedig : "de jó barát, én is szeretlek".

Szerintetek ez félreérthetetlen?


Illetve az hogy "tökéletets vagy nekem" - ez mennyire félreérthető?


KÖSZ!



#sos;
2012. júl. 16. 02:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem?!
2012. júl. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem!

Úgy értem :neten amikor kommunikáltok pl:facebook chat.

2012. júl. 16. 03:00
 3/15 A kérdező kommentje:

az 1. válaszom az elsőnek ment.

kösz második!

2012. júl. 16. 03:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Hagyjad ezt a rendes róbertet, be van tépve, azt sem tudja hogy melyik oldalon van... no.hu-ra akart menni.

Egyébként meg lányok általában a barátnőiknek is küldözgetik a szíveket, vagy közeli fiú barátjaiknak. Mindenkinél mást jelent. Fiúk is küldözgetik szinte minden lánynak... Manapság a "szeretlek" szón is nehéz eligazodni, mert azt is szokták barátoknak írni nők körén belül. Én a szíveket valahogy figyelembe sem tudom venni... Szerintem közösségi oldalakon annyit jelent, hogy beszélgettek már.

2012. júl. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Róbert, ez hatalmas volt :D:D:D


Amúgy kérdező, mi nem tudhatjuk hogy mi a fenét akartatok mondani egymásnak. De tényleg. :D

Neked kell érezni, te beszéltél vele, nem ismerünk titeket. Ha tudni akarod mit érez, kérdezz rá. A tökéletesvagynekem meg azt jelenti hogy 'tökéletes vagy nekem'. Ezen mit kell magyarázni? :):) :D

2012. júl. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

freestyler, és ha azt mondtam neki ,hogy tökéletes nekem. és ennek örült - illetve aggódott értem amikor mondtam ,hogy rosszul vagyok -> valós rosszullét.

és hogy mikor mondtam ,hogy találkoznánk - mondta hogy szerinte is jó 5let?

és meg is lett beszélve?

2012. júl. 16. 03:18
 7/15 A kérdező kommentje:
ezek után is tekinthet csak barátnak?
2012. júl. 16. 03:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez nem értem hogyan kapcsolódik a szíves témához. :)

És azt sem, hogy mit akarsz ezzel.

2012. júl. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne, ha rákérdeznél nála, hogy mik a szándékai veled kapcsolatban. Így nem lennének félreértések sem a közeljövőben, és te is megtudod mit akar elérni.
2012. júl. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Úgy is találkozunk.Akkor.Akkor.

kösz freestyler!

2012. júl. 16. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!