Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egyértelmű jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyértelmű jel?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ha találkozunk a folyosón mindig rámmosolyog, rámköszön, int a kezével.

Ismerem, de ismeri az osztálytársaimat is, velük nem csinálja ezt.

15l az illető


2012. jan. 28. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira sztem nem egyértelmű, de kezdetnek jó. Beszélgess vele és majd kiderül
2012. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Lányoknál nem létezik olyan, h egyértelmű jel.
2012. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy megkérdezted, logikusan következik a válasz is : nem, nem egyértelmű. Ha az lenne, nem kérdezted volna meg.
2012. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,de én csak akkor köszöngetek valakinek és mosolygok rá, hogy ha számomra sem közömbös az illető!Szerintem ez egy jó jel!;)

Próbálj meg vele beszélgetni,kezdetben általános témákról(ha eddig még nem beszéltetek),és esetleg ezután hívd el valahova.

Az illető lány helyében én nagyon örülnék,hogy ha a fiú lépne valamit(lehet hogy ő is pont erre vár),mert oké, hogy 21.század,de azért mégis jobb érzés, hogy ha a fiú hívja el a lányt!

Szóval hajrá!(aztán majd írj,hogy mi lett végül;))

2012. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Nem ismerlek véletlenül?:)

Mert az egyik lány osztálytársam is ugyanebben a szituációban van egy fiúval!A köszönésig már eljutottak,de sajnos innen nem igazán akaródzik nekik továbblépni,pedig mindketten tetszenek egymásnak!A lány vár arra,hogy a fiú lépjen valamit,a fiú meg gondolom a lányra vár!

Lehet,hogy tényleg egyről beszélünk,de ha mégsem akkor is lépj valamit a lány felé,hisz ezek szerintem már jó jelek!;)

2012. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!