Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz a sorsom ha bűnt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a sorsom ha bűnt követtem el, azt hogy szerelmes lettem egy másik srácba, úgy hogy már van gyermekem és egy élettársam is?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam a sráccal élőben mégis többet érzek iránta mint párom iránt ,viszont nem engedi hogy itt hagyjam és + rá adásul a srác másik országban él.Kis gyerekkel lehetetlen lemenni ismeretlenbe az egyik dolog az a másik meg hogy félek a pereskedéstől meg hogy elvennék a gyerekem és a mostani páromnak ítélnék, mivel hogy én azt a lakcímet hagyom ott ahol be vagyunk jelentkezve és nincs másik bejelentett lakcím. A srác nem jön le mert neki annyi pénze nincs mint nekem.És nekem is gond hogy le menjek .Próbáltam már lemondani róla hogy őrültség de egy hét és újra beszéltünk nagyon hiányzott bár tudom a gyereknek az apja mellett a helye de nem tudok parancsolni az érzelmeimnek és túl messze van ahhoz hogy titokban tartsam.Nekem annyi pénzem nincsen hogy autóssal le mennyünk és az kb 200 000 ft + a költő pénz.....Mit tegyek bűn hogy szerelmes lettem? Tudom sokan úgy vannak vele hogy az interneten keresztül nem lehet szerelmesnek lenni de pedig van így ha sokat látod és hallod a másikat előbb utóbb bele zúgsz.Én gondolkoztam már azon is hogy 3 napra látogatóba megyek csak mint barát és kiismerem addig hogy érdemes e , vagy tényleg olyan e mint ahogy mondja magát.A gyermekemnek biztos jövőt szeretnék biztossítani. Őszinte válaszokat kérek ha durva is de azért ne alázzatok meg a válaszotokkal, köszönöm.

2012. júl. 16. 10:29
 1/6 okoska31 ***** válasza:

személyesen csalódni fogsz, vagy idővel amikor megismered, de a régi párodnak sem lesz esze ágában, hogy visszafogadjon - és helyesen teszi.

két szék között a földön leszel, és örülhetsz, ha a gyereket nem veszi el a bíróság pont azért, amit leírtál.

megéri?

2012. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aha... buta vagy, ha azt hiszed, hogy ezzel a fiúval nem laposodna el ugyanúgy a kapcsolatotok, mint most a "pároddal".

Nekem a gyermekem mindennél fontosabb lenne, és éppen elég indok arra, hogy megpróbáljam rendbehozni a kapcsolatom. Mert gondolom nem csak az élettársad hibája, hogy ez tönkrement.

És honnan van neked olyan sok pénzed?

Mert én valamilyen oknál fogva egy unatkozó háztartásbelinek képzellek, akinek a férje a belét kidolgozza, hogy a gyereke boldog legyen.

2012. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A gyerekeddel és a pároddal szemben bün, hogy igy lettél szerelmes. Önmagaddal szemben pedig meggondolatlanság azt gondolni, hogy szerelmes vagy valakibe, akit még nem is láttál (lásd meg a belezugtam és a szerelmes vagyok közötti különbséget!!!)
2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatok van és én tisztában vagyok vele annyira nyomaszt a dolog hogy semmibe veszem a párom és másba lettem szerelmes, többször is átgondoltam én is így látom hogy nem kéne agodnom semmin de olyankor eszembe jut hogy van a gép másik oldalán egy srác aki rám vár. Nem tudom hogy ez most annak a szüleménye hogy mert itthon vagyok és unatkozom vagy mert arra számítok hogy majd ő mellette jobb életem lesz, de én is félek attól is hogy tényleg mivel nem ismerem pofára fogok esni.Viszont a mostani életem sem ér semmit nem járok el sehová nincsenek igaz barátaim ezzel a sráccal akármiről óra hosszákig el tudok beszélgetni és szerintem nekem ez hiányzik de nagyon.
2012. júl. 16. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Srác? Egy gyerekért hagynád el a férjed?


Egyébként ha félrelépsz, akkor buktad a gyerekeket.

2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ha félrelép, akkor bukta a gyereket? Ez hülyeség. Csak azért, mert ribanckodik, még egy bíróság sem fogja tőle elvenni a gyerekét.

Nézd, jó esetben te egy értelmes (?) nő vagy. Annyi eszed biztosan van, hogy felül tudj kerekedni az ösztöneiden. Szakítsd meg a kapcsolatot a férfival, és adj még egy esélyt a férjednek.

2012. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!