Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb magyar lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb magyar lány miért ilyen akaratos és rátarti, hogy képesek a céljaikat tűzön vízen át követni, mely középpontjában sokszor egy külföldi jòl szituált pasi áll?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban veszem eszre a facebookon, hogy lanyismeroseim egyre inkabb a kulfoldi egyetemeken vegzett gazdag pasikra hajtanak es ilyen pasi a parjuk. Ez a szam meg egyre tobb ahogy latom.Nem vicc, nem en talaltam ki. Mi az oka ennek?
2012. júl. 16. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

a pasik meg a nagymellű tökéletes testű nőkre hajtanak.

pasi-szex

nő-pénz

gond?

2012. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a facebookon kell lógni állandóan.
2012. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem éppen abba szerettek bele??

Magyarországot elnézegetve meg azt mondom, muszáj helyezkedni :|

2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erdekes mind csak a gazdagba tudnak.beleszeretni?
2012. júl. 16. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt komolyan kérdezed???a gazdasági helyzetről tudsz ami itthon van???
2012. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy réteg, amit látsz. A faszbukos réteg. Ha kimennél, és szétnéznél a való világban (nem az, ami a tv-ben megy) látnád, hogy messze nem ez a helyzet. Faszbuk alapján kijelenteni, hogy a "legtöbb magyar lány"... Gratulálok.
2012. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, eddig nem tudtam, hogy a célok végrehajtása szégyelnivaló dolog. Bár ha valaki semmit sem tud elérni, akkor az biztos irigy rájuk. Talán meg kéne alázkodniuk vagy mi? Mindenki olyan párt szerez amilyet akar. Nincs jogod beleszólni. Amúgy én sehol nem láttam ilyen tendenciát.
2012. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azt is vedd figyelembe, hogy kinek mi a célja, ha nincs a célnak megfelelő pasi, akkor máshol kell keresni

mondjuk nekem nem kéne külföldön élő pasi :D

2012. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!