Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért is van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is van az, hogy manapság sok rendes, jó fiú van egyedül, ellenben a sok buta, műveletlen, durva fiúnak meg van barátnője?

Figyelt kérdés

Szerintem szomorú, hogy míg akármerre nézek a környezetemben a rendes, tipikus jó fiúk nem kellenek alányoknak, ellenben ezek bunkó, tapló, mindenkit megverő, lealázó fickók meg simán viszik a szép, értelmes lányokat.


Csak engem bosszant ez ennyire? Szerintem igazságtalanság, hogy a jó emberek nem találnak párt és boldogtalanok, ellenben azok az alja népségek meg akármikor megszerezhetnek maguknak egy lányt, tudok olyanról, aki egy héten felszed legalább 4-5 lányt és egyszerre dugja, kihasználja mindet.



2012. júl. 17. 01:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Tedd fel még nyugodtan ezerféleképpen a kérdést,a helyzet változatlan marad. AMÍG NEM KAPOD ÖSSZE MAGAD BASSSZUS!
2012. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert ezek a "rendes" fiúk nem csinálnak semmit csak ülnek egész nap otthon a gép előtt miközben a "rossz" fiúk sorra dugják megfele a csajokat
2012. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
big lájk naon igazad van de hát nincs mit tenni a lányok nem akarnak egyedül maradni, az "alja népség" meg idióta szöveggel hódít.
2012. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
jók a normális fiúk is csak en legyen bűn rondaa xd
2012. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Tudod, a lányok a merész, vállalkozó fiúkat keresik.

Az kevésbé érdekli őket, ha műveletlen meg durva. Egy nőnek a gyereke fontos (hogy életben maradjon), ahhoz meg bátorság, erő és ügyesség kell, nem műveltség.

2012. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát, akkor lehet, hogy újdonságot mondok, de a világon nincs igazság. Ez van, törődj bele. Azon nem gondolkodtál még, hogy változtatsz? Ja és nem tudom, lehet hogy a tegnapi kérdés is a tied, de ha nem, ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__31959..
2012. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2# :D :D körülbelül igen :D
2012. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jaj, ne gyere már azzal, hogy azért nincs nőm,mert nem szólítok le lányokat? HÁnyszor megtettem, de nem ez kell nekik! Bunkózni kéne, de én tőlem távol áll, én inákbb rendes, udvarisa, illemtudó típus vagyok. Most, ha én iis ordibálnék meg bunkóznék utcán, nyílván népszerűbb lennék, de nemmegy, én inkbáb csendesebb, értelmiségi típus vagyok.
2012. júl. 17. 01:18
 9/25 anonim ***** válasza:
25%
Azt észrevetted, hogy Te tökéletes vagy? Te vagy a Rómeó, a tökéletes a nők számára. De akkor vajon miért nem kellesz neki, ezen nem gondolkodtál még? Persze, benned nincs hiba, de ezek nők ilyen gonoszak, igaz?
2012. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ma 01:15


Jé, most látom, hogy szépen felpontozták a válaszomat.


Biztos nem véletlenül, a többség egyetért velem, mert ez az igazság.

2012. júl. 17. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!