Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze szeretnék jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze szeretnék jönni egy lánnyal, de nemtudom hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 13 éves, én 16 vagyok és tetszik nekem és én is neki. Csak Facebook-on szoktunk dumálni, pedig le szokott a szomszédba jönni. Még nem mertem megszólítani, hogyan csináljam, vagy honnan tudjam hogy kölcsönös e a vonzalom?

2012. júl. 17. 04:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Na várj várj várj. Az első mondatban azt írod h: "tetszik nekem és én is neki." Akkor már nem is kell megtudnod hogy kölcsönös-e a vonzalom, vagy most akkor mivan? Kedves Jani előbb tisztázd magadban is a kérdést, mert ez így elég kusza lett.

Ha a Zsófika is szokott téged keresni, akkor nyilván érdeklődik irántad, tehát lehet, hogy szerencséd van. Viszont ha mindig csak te írsz rá, akkor pech. Esetleg ha lejár a szomszédodba, akkor kérdezz rá, nincs-e kedve találkozni veled, vagy ilyesmi.

2012. júl. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komam mit akarsz te egy 13 eves 7.es lanytol ?
2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
thanks :)
2012. júl. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!