Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy intézzem el, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy intézzem el, hogy együtt menjünk a buliba?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy házibuliba, de alig ismerek ott valakit. Láttam,hogy meg lett hívva egy srác, aki elég szimpi, és vele már beszéltem párszor ezelőtt. Jó lenne, ha vele tudnék menni a buliba, és akkor rögtön lesz is valaki, aki ott lesz nekem, ha egyedül érezném magamat.:D Egyedül nem merek elmenni...

Hogy intézzem el,hogy együtt mehessünk?:D Az jó indok lenne,hogy ráírok facen azzal,h "mész XY bulijába?én mennék,de nem tudom hol lakik,nem megyünk együtt??". Csak az a gond,hogy tudom,hol lakik,és a srác pár házzal mellette lakik,tehát nem tudnánk túl sokat együtt menni.

Valami hasonló ürügy kéne,vagy bármi jó ötlet!

19/L


2012. júl. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az amit leírtál, hogy nem akarsz egyedül menni, mert nem ismersz senkit, szerintem ez elég jó ürügy.
2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vigyél engem :D:D


20/F

2012. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval.

mond neki az igazat: alig ismersz ott valakit, vele már beszéltél párszor, esetleg lenne e kedve veled menni.

és ennyi.

2012. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az az igazság,hogy ismerek több embert is,csak velük nem vagyok jóban.
2012. júl. 17. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akk mond ezt:D h csak vele vagy jóba:D
2012. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!