Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vajon szórakozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon szórakozik velem vagy ezek csak szerencsétlen véletlenek? Lányok, mi véleményetek?

Figyelt kérdés

Én bp-en lakok, ő 20 km-re budapesttől.


Első randit lemondta, mert rosszul volt.


Eltűnt pár napra, majd válaszolt a levelemre.

Felhoztam a második randi lehetőségét, azt írta hogy lenne kedve bepótolni, de már nem tud pestre menni.


Pár dolgot nem értek:

1. oké, lemegyek hozzá, de mi az hogy nem tud pestre menni? ezentúl mindig nekem kéne leutaznom ha látni akarom?


úgy gondolom hogy ha ő is komolyan gondolná legalább vegyesen utazgatnánk egymáshoz.


2. ezek most véletlenek? vagy nem is akar randizni, de élvezi a helyzetet?


2012. júl. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlenek. Valszeg úgy van vele, hogy ha te randizni akarsz, akkor végülis randizhattok, de neked kell helybe menni, mert neki nem ér annyit, hogy erőfeszítéseket tegyen érte(d).
2012. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat segített volna ha leírod, hogy te a fiú vagy a lány vagy.
2012. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez eléggé egyértelmű. ha annyira kellenél neki bármi áron oda tudna menni ;) 1x lemondani oké megértem de hogy 2xis?
2012. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irtam privátot,remélhetöleg kapok rá választ.
2012. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!